0
0
0

Ekosystem Xiaomi - lub w jaki sposób nasze życie staje się lepsze

Zdrowie jest bardzo ważnym elementem codzienności każdego z nas, dlatego musimy zadbać o nim za pomocą nowych technologii. We współczesnym życiu komfort staje się coraz bardziej żądany w tej nieprostej walce nas pomagają ekosystemy, budowane przez na przykład firmę Xiaomi. Ekosystem jednego producenta lub jego konglomeratu są znacznie wygodniejsze w porównaniu do pojedynczych producentów i produktów. Główną zaletą ekosystemów jest łączność elementów między sobą za pomocą jednego interfejsu lub programu, takie podejście pozwala bardziej komfortowe doświadczenie korzystania lub kierowania każdym odrębnym elementem za pomocą urządzenia głównego, inaczej go się nazywa hub. Hasłem marki jest SOOCAS, która jest połączona z firmą Xiaomi: "Enjoy smile, enjoy your life" - (ciesz się uśmiechem, ciesz się życiem). Specjalizuje się na produktach do higieny osobistej, posiada szereg patentów w swojej dziedzinie. Oficjalna strona — soocas.com Facebook Instagram i Twitter są oficjalnymi stronami, a także Instagram i YouTube. Soocas ma oficjalny sklep na Aliexpress. Aby pracować z inteligentnymi urządzeniami Soocas, potrzebujesz zastrzeżonej aplikacji, jest na Androida i iOS.

Inteligentna soniczna szczoteczka do zębów SOOCAS X3

Jeden z najlepiej sprzedających się produktów firmy. Dostępne są 4 tryby: czyszczenie, wybielanie, adaptacja (dla nowych użytkowników) i wrażliwa guma, przełączane za naciśnięciem jednego przycisku. Bateria ma pojemność 1000 mAh, powinna wystarczyć na 25 dni podczas czyszczenia dwa razy dziennie. Ładowanie przez 16 godzin w stacji dokującej, dzięki indukcji magnetycznej. Zdezynfekowane głowice DuPont są certyfikowane przez FDA, dostarczane w formie zamkniętej. Częstotliwość oscylacji do 38600 razy na minutę. Paruje ze smartfonem przez Bluetooth 4.0 za pośrednictwem zastrzeżonej aplikacji Sopcast. Aplikacja jest wstępnie skonfigurowana, musisz określić odcień zębów, obecność zębów z próchnicą lub wypełnieniami. Posiada akcelerometr, który pozwala szczotce rozpoznawać obszary ust, a następnie analizować jakość szczotkowania. Aplikacja realizuje wirtualne nagrody, motywują do codziennego mycia zębów.

Golarka przenośna SOOCAS PINJING ES3

Przenośna golarka elektryczna ma trzy noże, które przybierają kształt twarzy, ładowane przez wtyczkę USB przez 90 minut. Ładowanie powinno wystarczyć na około 60 minut, dostępne są trzy tryby golenia, przełączane przez przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy. Ma "inteligentne" funkcje, w szczególności powiadomi o potrzebie oczyszczenia głowy z nagromadzonych na niej włosów, ma blokadę przed przypadkowym naciśnięciem. Obudowa jest wodoodporna, chroniona zgodnie ze standardem IPX7. Na tylnej części obudowy znajduje się ostrze pomocnicze.

Suszarka do włosów SOOCAS H3S

Na pudełku suszarki do włosów Soocas H3 można zobaczyć napis "Design Award 2018". iF design awards to międzynarodowy konkurs na projekt, który istnieje od ponad 60 lat i corocznie wybiera próbki wybitnego wzornictwa z dziedzin projektowania przemysłowego, komunikacyjnego i opakowaniowego. Suszarka do włosów wygląda nietypowo. Z jednej strony przyciąga połączenie białych, srebrnych i bordowych kolorów oraz prostych, zwięzłych form. Z drugiej strony, ta prostota cylindrycznych kształtów nie jest jasne, jak wpłynie na właściwości aerodynamiczne przepływu powietrza. Głowica wykonana jest ze stopu aluminium, na uchwycie znajduje się przełącznik trybu, dostępne są trzy: stała temperatura, szybkie suszenie, naturalny wiatr. Zasilany z sieci, kabel o długości 1,7 metra, dostępna wersja z europejską wtyczką.

Irygator SOOCAS W3

Jest to bezprzewodowy irygator doustny, w połączeniu ze szczoteczką do zębów może usunąć nawet najmniejsze cząsteczki utknięte między zębami. Górna część Xiaomi SOOCAS W3 wykonana jest z białego plastiku, dolna część z przezroczystego plastiku w kolorze niebieskim. W dolnej części znajduje się również logo producenta. Z przodu znajdują się przyciski włączania / wyłączania i przełącznik trybu pracy, Poniżej znajdują się trzy diody LED, które wyświetlają poziom naładowania baterii. Istnieją cztery rodzaje dysz: do krocza między zębami, do języka, ortodontyczne i głębokie. W przypadku urządzenia przenośnego jest bardzo masywny (długość 20 cm), ale kilka lat temu w ogólnym widoku pod słowem "irygator" była ciężka stacja zasilana z sieci. Bateria o pojemności 2200 mah, powinna wystarczyć na 30 dni (1 raz dziennie przez 1 minutę), ładowana przez port micro-USB, kabel w zestawie.

Zapraszam do obejrzenia materiału na YouTube!
Komentarze
Bestsellery
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..