0
0
0

Nakładki antypoślizgowe na buty (31-36)

Opinie:
(0)
  • Model: oferta-10117454981
  • Dostępność: Brak w Magazynie
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

Nakładki antypoślizgowe na buty

Rozmiar 31-36 (L)

przeznaczone są do chodzenia i biegania na ośnieżonym podłożu, bądź oblodzonym terenie. Produkt idealny do stosowania w miastach i lasach, gdzie ich zastosowanie sprawia kilkukrotnie mniejsze zagrożenie upadku bądź poślizgnięcia się. Nakładki pozwalają nam utrzymać komfort biegania w trudnych, zimowych warunkach atmosferycznych, dzięki dobrej przyczepności do podłoża.

Nakładki  wykonane  są  z  elastycznego  tworzywa  (termoplastyczny elastomer),  odpornego  na  temperatury  do  -40° C. Wyposażone są od spodu w niewielki bieżnik antypoślizgowy oraz 20 mikro kolcy – po 6 zlokalizowanych na przodzie obuwia i po 4 z tyłu. Od wewnętrznej strony nakładek (stycznej z butem) istnieją wypustki które dodatkowo chronią go przed przemieszczaniem.

Łatwe i szybkie w obsłudze – elastyczna guma sprawia, iż produkt ten zakłada i zdejmuje się bardzo szybko. Prosta konstrukcja sprawia, że nie można założyć tego produktu inaczej.

Nakładki są lekkie, małe i wytrzymałe - waga i rozmiar powodują, iż nakładki można zabrać do kieszeni ubrania wierzchniego.


Czas wysyłki: zwykle w ciągu 24 godzin.Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu