0
0
0

0,00zł

Do Kasy

Bio oil na rozstępy blizny niedoskonałości 200 ml

Opinie:
(0)
  • Marka: Bio-Oil
  • Model: oferta-6882398067
  • Dostępność: W magazynie
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Szybka dostawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin

BIO OIL SPECJALISTYCZNA PIELĘGNACJA SKÓRY W PRZYPADKU BLIZN ROZSTĘPÓW NIERÓWNOMIERNEGO KOLORYTU SKÓRY STARZEJĄCEJ SIĘ ODWODNIONEJ

Bio-Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry. Przygotowany, aby pomóc poprawić wygląd blizn, rozstepów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jego unikalna receptura, która zawiera przełomowy składnik. PureCelin Oil, jest także bardzo efektywna w przypadku skóry starzejącej się i odwodnionej. 

PureCellin Oil: Zmniejsza uczucie tłustości olejku Bio-Oil, ułatwia jego rozprowadzanie i wchłanianie.

Blizny: Pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących blizn.

Rozstępy: Opracowany w celu zmniejszenia mozliwości wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu u nastolatków, wahań wagi. Pomaga poprawić wygląd juz istniejących rozstępów.

Nierównomierny koloryt skóry: Pomaga poprawić wygląd zmian pigmentacyjnych oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniom.

Skóra starzejąca się: Pomaga wygładzić i wyrównać koloryt skóry z oznakami starzenia się i ze zmarszczkami, zarówno na twarzy jak i na ciele.

Skóra odwodniona: Pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidów skóry, osłabioną w wyniku działań niekorzystnych warunków atmosferycznych, wody o dużym stężeniu składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.

Codzienna pielęgnacja: Zapewnia specjalistyczne, intensywne nawilżenie, działa łagodząco po opalaniu, idealny jako olejek do kapieli.


Czas wysyłki: zwykle w ciągu 24 godzin.Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Powiązane produkty
Popularne Produkty