0
0
0

Płyn Do Dużych Baniek Mydlanych 5L Bańki Mydlane

Opinie:
(0)
  • Marka: Megabanie
  • Model: oferta-7518854881
  • Dostępność: Brak w Magazynie
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

Bańkowo – sky is the limit

UWAGA: W ZWIĄZKU Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FIRM PRODUKUJĄCYCH OPAKOWANIA NASZ PŁYN WYSYŁAMY RÓWNIEŻ W BIAŁYCH OPAKOWANIACH .PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

ZESTAW DO ROBIENIA BANIEK MYDLANYCH.

1.PŁYN DO BANIEK MAŁYCH I WIELKICH 5l,

2.KRĄG 1szt.

3.PATYK.1szt.

Każdy może robić duże bańki mydlane. Nasz najwyższej jakości płyn do baniek sprawia, że bańki są trwałe i osiągają ogromne rozmiary. Płyn produkowany jest na bazie wody demineralizowanej. W sprzedaży na innych ofertach mamy profesjonalne drewniane patyki oraz obręcz do robienia baniek mydlanych z odpowiedniej jakości sznurkiem.Naszymi partnerami są agencje eventowe, osoby prywatne, szkoły, przedszkola, fotograficy.Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.Zapraszamy również Ciebie.

Wyprodukowano w Polsce dlatego wspieraj polski rynek razem z nami.

ZESTAW DO ROBIENIA BANIEK MYDLANYCH.PŁYN DO BANIEK MAŁYCH I WIELKICH, KRĄG ORAZ PATYK . PŁYN UŻYWANY PRZEZ ANIMATORÓW W POLSCE I W EUROPIE ! SPRAWDZONY W KILKUNASTU PAŃSTWACH UE . TRWAŁE, PIĘKNE i KOLOROWE BAŃKI MYDLANE . GWARANCJA BANIEK WIELKOŚCI 5 METRÓW albo zwrot pieniędzy(regularnie puszczam tym płynem kilku metrowe bańko-tunele)IDEALNY DO ZAMYKANIA W BAŃCE

EKOLOGICZNY NIE BRUDZI UBRAŃ, WYPRODUKOWANY NA WODZIE DEMINERALIZOWANEJ Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW, POSIADA ZNAK CE I BYŁ BADANY W LABORATORIUM. GWARANCJA UDANEJ ZABAWY DLA TWOJEGO DZIECKA.

Wspieramy charytatywnie  różnego rodzaju wydarzenia.

Płyn jest zgodny z normami bezpieczeństwa i posiada znak CE:· PN-EN 71-1+A2:2014-02 CZĘŚĆ 1 – (PKT 7 / 7.1 / 7.2) w zakresie kompletności ostrzeżeń i oznakowań. (sprawozdanie z badań nr 137 / DLS / 2014) – Ostrzeżenia, oznakowania i instrukcje użytkowania.· PN-EN 71-1+A2:2014-02 CZĘŚĆ 1 (PKT 4.1 / 4.7 / 4.8) w zakresie właściwości mechanicznych i fizycznych.· PN-EN 71-2:2001 CZĘŚĆ 2 (PKT 4.1) – w zakresie palności· PN-EN 71-3:2013-07 CZĘŚĆ 3 – w zakresie migracji określonych pierwiastków, kadmu oraz ftalanów (NORMY REACH)

Bardzo ważne

Najlepsza pogoda do puszczania baniek na zewnątrz to dni kiedy jest duża wilgotność powietrza (>40%) czyli w dni pochmurne, mgliste po deszczu. W dni słoneczne wychodzą najgorzej. Najlepiej bańki puszczać wcześnie rano lub wieczorem kiedy słońce już trochę zajdzie.

Płyn przed użyciem należy delikatnie wymieszać. Płyn należy przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 20st.C (może tracić swoje właściwości oraz może nieznacznie mętnieć). Gdy płyn jest zimny należy go ogrzać do temperatury pokojowej , a następnie wymieszać.

Po wymieszaniu usuń pianę ponieważ szkodzi bańkom.

SESJA ZDJĘCIOWA ODZWIERCIEDLA JAKOŚĆ NASZEGO PŁYNU


Czas wysyłki: zwykle w ciągu 24 godzin.Specyfikacje
Parametry
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu