0
0
0

Naklejki do szkoły z imieniem twojego dziecka

Opinie:
(0)
Podstawowe dane
Dane techniczne
Płeć: uniseks
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

Naklejka z imieniem twojego dziecka do szkoły lub przedszkola - ARBUZ NAKLEJKI DLA DZIECI PERSONALIZOWANE DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Idealny produkt dla ucznia i przedszkolaka. Czy kiedykolwiek usłyszałaś na spotkaniu z nauczycielką, że musisz oznaczyć wszystkie rzeczy Twojego dziecka? Wiadomo, jak to bywa na początku szkolnej edukacji. Dzieciaczki zwyczajnie zapominają, co jest kogo a potem płacz, że ukochane kredki zginęły.

Naklejki można z łatwością przykleić na dowolną płaską powierzchnię, nie tylko na zeszyt :) Praktycznie każdy element wyprawki może zostać odpowiednio oznaczony, nawet bidon z piciem i pojemnik na kanapki. Tutaj kupujesz 120 naklejek z imieniem Twojego dziecka dostępnych w różnych rozmiarach (2 arkusze po 60 naklejek). Dzięki temu bez problemu oznaczysz zarówno dużą teczkę na rysunki, podręczniki i ćwiczeniówki, jak i tubkę z klejem czy pierwsze wieczne pióro Twojego pierwszaka.

Nie rekomendujemy naklejania naklejek na ubrania i materiały tekstylne. Jednak nasi klienci, którzy nakleili produkt na ubrania twierdzą, że dobrze znoszą pranie, a w przypadku bidonów nawet zmywanie :) Czyli wiecie - robicie to na własną odpowiedzialność :D

Fajnie jest się dzielić i pożyczać, ale czasy mamy jakie mamy - lepiej nie podgryzać ołówka kolegi, bo nie wiadomo jaki wirus tam siedzi :) Naklejki to świetny sposób by zmniejszyć ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii. Oznacz ołówek naklejką i gryź wyłącznie swój!

W zakładce posiadamy również inne wersje kolorystyczne

------

Producent:

Kod ean: 

Co zamawiasz?

Zamawiasz 2 arkusze po 60 naklejek w różnej wielkości.

Otrzymujesz 120 naklejek.


Punkty odbioruSpecyfikacje
Parametry
Płeć uniseks
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu