0
0
0

Duża kula 3d labirynt przeplatanka łamigłówka 18cm

Opinie:
(0)
 • Marka: ISO TRADE
 • Artykuł: 9371609074
 • Dostępność: W magazynie
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

INTELIGENTNA KULA - LABIRYNT 3D AŻ 138 PRZESZKÓD
 • PRZEZROCZYSTA KULA 3D – przezroczysta kula z kolorowym labiryntem w środku w formie 3D to niebanalna zabawka zręcznościowa.
 • WIELE PRZESZKÓD DO POKONANIA – labirynt z wieloma zakrętami, tunelami, zjazdami itp. tworzy bardzo angażującą i emocjonującą grę.
 • PROSTE ZASADY GRY – jedynym zadaniem gracza jest poruszanie kulą dłońmi, jednak ruchu muszą być bardzo precyzyjne.
 • WSPOMAGA ROZWÓJ DZIECKA – zabawa kulą pozytywnie wpływa na koordynację oko-ręka, ćwiczy umiejętność skupienia i zwiększa zdolność koncentracji.
 • SPECYFIKACJA - ilość przeszkód: 138; wiek: 6+; wymiary (średnica): 18cm; waga z opakowaniem: 395g.

SPECYFIKACJA

 • ilość przeszkód: 138
 • wiek dziecka: 6+
 • wymiary kuli (szer/wys): 18x18cm
 • waga z opakowaniem: 395g

Przezroczysta kula, wewnątrz której znajduje się kolorowy labirynt z mnóstwem różnego rodzaju przeszkód, to wyjątkowa zabawka dla starszego dziecka. W środku zamknięta jest mała srebrna kulka. Zabawa polega na jej przeprowadzeniu do celu poprzez precyzyjne poruszanie kulą i pokonanie labiryntu z wieloma zakrętami, tunelami i zjazdami. Trasa zaskakuje ślepymi uliczkami, krzyżującymi się ze sobą pętlami, zapaściami, uskokami… a wszystko to w 3D! W sumie do pokonania jest aż 138 przeszkód. Poprzez kontrolowanie trasy piłeczki, gracz ćwiczy swoją koordynację, a także zwiększa zdolność koncentracji, a jak wiadomo umiejętność skupienia się na zadaniu jest niezwykle przydatna w szkole i nie tylko. Dodatkowo przestrzennie rozmieszczone trasy mogą poprawić u gracza percepcje przestrzeni oraz kierunku. Prowadzenie kulki przez korytarze pełne pułapek to jednocześnie po prostu fantastyczna, angażująca i emocjonująca zabawa.

PRZEZROCZYSTA KULA 3D

Przezroczysta kula, wewnątrz której znajduje się kolorowy labirynt z mnóstwem różnego rodzaju przeszkód, to wyjątkowa zabawka dla starszego dziecka. W środku zamknięta jest mała srebrna kulka. Zabawa polega na jej przeprowadzeniu do celu poprzez precyzyjne poruszanie kulą i pokonanie labiryntu z wieloma zakrętami, tunelami i zjazdami. Trasa zaskakuje ślepymi uliczkami, krzyżującymi się ze sobą pętlami, zapaściami, uskokami… a wszystko to w 3D!

138 PRZESZKÓD DO POKONANIA

W sumie do pokonania jest aż 138 przeszkód. Poprzez kontrolowanie trasy piłeczki, gracz ćwiczy swoją koordynację, a także zwiększa zdolność koncentracji, a jak wiadomo umiejętność skupienia się na zadaniu jest niezwykle przydatna w szkole i nie tylko. Dodatkowo przestrzennie rozmieszczone trasy mogą poprawić u gracza percepcje przestrzeni oraz kierunku. Prowadzenie kulki przez korytarze pełne pułapek to jednocześnie po prostu fantastyczna, angażująca i emocjonująca zabawa.

JAK GRAĆ KULĄ?

Gracz startuje z toru numer 1 i prowadzi kulkę alejkami za pomocą ruchów dłoni. Jeśli kula wypadnie z niego, gracz nie musi zaczynać zabawy od początku, gdyż może kontynuować grę z miejsc oznaczonych numerami 2 i 3. Gdy kulka spadnie z toru, należy potrząsnąć zabawką lekko i wprowadź kulkę ponownie na początek toru. Kulą można grać samodzielnie lub bawić się z innymi, na przykład urządzając zawody, kto dojdzie dalej jednym torem czy szybciej pokona labirynt.

NIE TYLKO DLA DZIECI

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia, co wynika przede wszystkim z poziomu trudności gry. Może być również świetną zabawką zręcznościowa dla starszych dzieci, jak i dorosłych. Jest to bardzo pomocny gadżet dla wszystkich, którzy mają problem z koncentracją, trudnościami w nauce, koordynacją itp.

ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA FANÓW GIER KOMPUTEROWYCH

Każdy kto spróbuje choć raz zmierzyć się z kulą, nie pożałuje! To wciąga wszystkich. Jeżeli Twoje dziecko zbyt wiele czasu spędza przed komputerem - kup mu kulę.

Kod produktu: 4672
---------------- lub --------------Specyfikacje
Parametry
Bohater brak
Certyfikaty, opinie, atesty CE, EN 71
Czas rozgrywki Dłuższy niż 2 godziny
Faktura Wystawiam fakturę VAT
Głębokość produktu 18 cm
Kod producenta 4672 dla Dzieci 138 Torów Przeszkód
Maksymalna liczba graczy uniseks
Marka Iso Trade
Materiał Metal, Plastik, Inny
Minimalna liczba graczy 1
Stan Nowy
Szerokość produktu 18 cm
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.395 kg
Wiek dziecka 6 lat +
Wysokość produktu 18 cm
Płeć uniseks
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
22/03/2022
Czym jest materac nawierzchniowy? Inwestycja w wysoki komfort spania Materace Zielona Góra
Czym jest materac nawierzchniowy? Inwestycja w wysoki komfort spania Materace Zielona Góra
Materac nawierzchniowy to cienka podkładka, którą umieszcza się na istniejącym materacu, co znacznie poprawia komfort snu. Materac nawierzchniowy jest..
14/10/2021
Ekosystem Xiaomi - lub w jaki sposób nasze życie staje się lepsze
Ekosystem Xiaomi - lub w jaki sposób nasze życie staje się lepsze
Zdrowie jest bardzo ważnym elementem codzienności każdego z nas, dlatego musimy zadbać o nim za pomocą nowych technologii. We współczesnym życiu komfo..
12/10/2021
Samsung Odyssey G9 - największy monitor od giganta elektroniki recenzja!
Samsung Odyssey G9 - największy monitor od giganta elektroniki recenzja!
Firma Samsung każdego roku poszerza swoją linię monitorów, które mają dobrą reputację na rynku ogólnoświatowym. Kolejnym przerażającym modelem od kore..