0
0
0

Naklejki na zeszyty imię i nazwisko, dla dzieci,

Opinie:
(0)
Podstawowe dane
Dane techniczne
Płeć: uniseks
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

Zestaw naklejek dla uczniów

Czy to zeszyt od matematyki? Czy to zeszyt od historii? Odwieczny dylemat, gdzie znajdziemy notatki z danego przedmiotu szkolnego. Śpieszymy z pomocą dostarczając kolorowe naklejki, które wraz z dzieckiem posłużą do oznaczenia zeszytów. Od tego momentu już zawsze będziecie wiedzieć, który zeszyt zabrać do szkoły :)

Naklejki wydrukowane są na czterech arkuszach o wymiarach 20 x 15 cm, na białej folii samoprzylepnej matowej. Razem wydrukujemy dla Ciebie 64 naklejki w różnych rozmiarach.

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: biała folia samoprzylepna z nadrukiem - matowa
  • Grafika oraz nadruk: jednostronny
DODATKOWE INFORMACJE:

Produkowane przez nas naklejki można naklejać na wszelkiego rodzaju gładkich powierzchniach. Proces naklejania jest prosty nie wymaga instrukcji, należy jedynie pamiętać aby w celu uniknięcia powstania bąbli rozpocząć naklejanie od przyklejenia dolnej krawędzi naklejki, potem zaś stopniowo, wykonując ruchy w prawo i w lewo docisnąć resztę.

Standardowo nasze naklejki są matowe - dzięki temu nie powodują odbicia światła i są czytelne bez względu na oświetlenie.

UWAGA!

Wszystkie oferowane przez nas naklejki są naszej produkcji, na życzenie klienta mogą więc podlegać dowolnym modyfikacjom.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru wybranego wzoru! WYMIARY POSZCZEGÓLNYCH NAKLEJEK

Punkty odbioruSpecyfikacje
Parametry
Płeć uniseks
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu