0
0
0

Kimbo espresso armonia 10 kapsułek nespresso

Opinie:
(0)
  • Marka: Kimbo
  • Artykuł: 9778607419
  • Dostępność: W magazynie
Wygodne płatności

Ponad 30 metod płatności

Gwarancja zwrotu

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysyłka z Polski

Nasze magazyny znajdują się w Polsce

Bezpieczeństwo

Świadectwo bezpieczeństwa

Kimbo Espresso Armonia 10 kapsułek Nespresso

Kimbo Espresso Armonia 10 kapsułek Nespresso

Kimbo Armonia 100% Arabica, to kawa mielona w kapsułkach. Ziarno pochodzi z Brazylii i Kolumbii. Jasne wypalenie ziaren sprawia, że kawa jest niezwykle łagodna z wyczuwalnym posmakiem cytrusów i cynamonu. Dzięki unikalnemu systemowi pakowania w kapsułki, mieszanka zachowuje jakość świeżo zmielonej kawy.

Informacje:

  • Rodzaj kawy: kawa w kapsułkach nespresso
  • Kompozycja: Arabika
  • 10 kapsułek

Cechy:

  • Intensywność: 9
  • Moc: wysoka
  • Najlepiej spożyć przed: 03.2022

Aby zrobić dobrą kawę, trzeba zajść bardzo daleko, ponieważ jakość zależy przede wszystkim od jakości surowców. To jest powód, dla którego Kimbo poświęciło wiele uwagi selekcji zielonej kawy z krajów, które ją produkują. Wszystkie fazy uprawy kawy są uważnie obserwowane i poddawane wielokrotnym kontrolom. W ten sposób roślina może rosnąć zdrowo i produkować doskonałej jakości czerwone jagody. Te same jagody, które skrywają swój najcenniejszy skarb: zielone ziarno. Są one suszone na słońcu, łuszczone i ostatecznie wysyłane do Włoch.

WYBÓR

Istnieją dwie jakości kawy: Arabika o bardziej intensywnym i słodkim aromacie oraz Robusta o ostrzejszym i gorzkim aromacie, z wyższą zawartością kofeiny. Eksperci z Cafè do Brasil wybierają na miejscu najlepsze surowe kawy z tych dwóch głównych odmian i natychmiast wysyłają próbki do fabryki w Neapolu, gdzie zespół ekspertów przeprowadza testy produktu. Następnie degustatorzy zatwierdzają surowiec za pomocą najbardziej wyrafinowanych maszyn jakie istnieją: nosów i kubków smakowych.

PRAŻENIE

Po zdaniu testów partie kawy są wysyłane do palarni kawy. Kawa jest następnie podgrzewana do temperatury od 160 ° do 250 ° C na czas, który waha się od 8 do 12 minut. Prażenie odbywa się w trzech fazach: odwadnianie eliminujące wilgoć, prażenie i wreszcie schładzanie w temperaturze pokojowej. To faza, w której kawa uzyskuje cały swój aromat. Mocniejsze lub słabsze prażenie daje mniej lub bardziej intensywny kolor i smak. To tutaj doświadczenie ludzi w Kimbo staje się fundamentalne dla określenia idealnej temperatury i czasu trwania tych procesów.

MIESZANIE

Blendowanie to bardzo ważny moment. Każda partia kawy jest wybierana i kwalifikowana zgodnie z jej profilem sensorycznym. Każda mieszanka musi łączyć różne wyjątkowe cechy, aby uzyskać efekt zaskoczenia, idealną równowagę smaku i niezmienną jakość. Nasza technologia może pomóc tylko w pewnym zakresie. Element ludzki jest decydujący.

Historia Palarni

Historia Kimbo zaczęła się w roku 1963 w małym sklepie z kawą, w Neapolu. Dzisiaj Kimbo jest ambasadorem włoskiej kawy na świecie. Kimbo to pasja i tradycja. Odkryj idealną dla siebie mieszankę i daj się zaskoczyć swoim zmysłom.

W mieście, w którym praktycznie każdy kultywuje i przekazuje sztukę kawy, niektórzy wyróżniają się talentem i intuicją. Tak jest w przypadku braci Rubino, którzy założyli firmę Cafè do Brasil.

Nie zaczynali jako przemysłowcy. Byli właścicielami kawiarni. Pomogli ojcu w zarządzaniu rodzinnym barem i piekarnią. Ich popularność rosła bardzo powoli, jak przy filiżance dobrej kawy. Wciąż wpadali na nowe pomysły przynosząc przyjemność z neapolitańskiej kawy do wszystkich kawiarni, barów i domów na całym świecie.
---------------- lub --------------Specyfikacje
Parametry
Faktura Wystawiam fakturę VAT
Kod producenta 8002200145675
Liczba sztuk w opakowaniu 10 szt.
Marka Kimbo
Nazwa handlowa KIM.NESPR.ARMONIA.10
Rodzaj kawy czarna zwykła
Waga 55 g
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.2 kg
Wielkość opakowania (g) inna wartość
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..
22/03/2022
Czym jest materac nawierzchniowy? Inwestycja w wysoki komfort spania Materace Zielona Góra
Czym jest materac nawierzchniowy? Inwestycja w wysoki komfort spania Materace Zielona Góra
Materac nawierzchniowy to cienka podkładka, którą umieszcza się na istniejącym materacu, co znacznie poprawia komfort snu. Materac nawierzchniowy jest..
14/10/2021
Ekosystem Xiaomi - lub w jaki sposób nasze życie staje się lepsze
Ekosystem Xiaomi - lub w jaki sposób nasze życie staje się lepsze
Zdrowie jest bardzo ważnym elementem codzienności każdego z nas, dlatego musimy zadbać o nim za pomocą nowych technologii. We współczesnym życiu komfo..