0,00zł

Do Kasy

Melissa & Doug – puzzle podłogowe z podwodnym światem (48 elementów) | układanki | drewniana zabawka | 3+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

Opinie:
(0)
  • Marka: Melissa & Doug
  • Model: B0033UWN68
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
65,75zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 48 elementów
Kolor: Multi-Colour
ATRAKCYJNA I EDUKACYJNA UKŁADANKA PODŁOGOWA: Ta układanka marki Melissa & Doug z motywem podwodnego świata to duże puzzle podłogowe składające się z 48 elementów, o wymiarach 60,96 cm x 91,44 cm po ułożeniu.
PIĘKNE OBRAZY: Ta 48-elementowa układanka podłogowa dla dzieci ma piękną, oryginalną ilustrację z realistycznym przedstawieniem dna oceanu, na którym bytują płaszczki, rekiny, kolorowe ryby, delfiny i orki.
POWIERZCHNIA ŁATWA DO CZYSZCZENIA: Tę gigantyczną układankę podłogową wyprodukowano z trwałego, bardzo grubego kartonu, na którym naklejono łatwą do czyszczenia powierzchnię, żeby puzzle zawsze wyglądały jak nowe.
PREZENT DLA DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT: Ta układanka będzie wyjątkowym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Można dołożyć do niej puzzle podłogowe z motywem dinozaurów marki Melissa & Doug jako uzupełnienie kreatywnej zabawy i dodatkową opcję angażującego zajęcia z dala od ekranu.
92 cm x 61 cm po ułożeniu
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 48 elementów
Kolor Multi-Colour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..