0,00zł

Do Kasy

Melissa & Doug – puzzle podłogowe z podwodnym światem (48 elementów) | układanki | drewniana zabawka | 3+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

Opinie:
(0)
  • Marka: Melissa & Doug
  • Model: B0033UWN68
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
65,75zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 48 elementów
Kolor: Multi-Colour
ATRAKCYJNA I EDUKACYJNA UKŁADANKA PODŁOGOWA: Ta układanka marki Melissa & Doug z motywem podwodnego świata to duże puzzle podłogowe składające się z 48 elementów, o wymiarach 60,96 cm x 91,44 cm po ułożeniu.
PIĘKNE OBRAZY: Ta 48-elementowa układanka podłogowa dla dzieci ma piękną, oryginalną ilustrację z realistycznym przedstawieniem dna oceanu, na którym bytują płaszczki, rekiny, kolorowe ryby, delfiny i orki.
POWIERZCHNIA ŁATWA DO CZYSZCZENIA: Tę gigantyczną układankę podłogową wyprodukowano z trwałego, bardzo grubego kartonu, na którym naklejono łatwą do czyszczenia powierzchnię, żeby puzzle zawsze wyglądały jak nowe.
PREZENT DLA DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT: Ta układanka będzie wyjątkowym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Można dołożyć do niej puzzle podłogowe z motywem dinozaurów marki Melissa & Doug jako uzupełnienie kreatywnej zabawy i dodatkową opcję angażującego zajęcia z dala od ekranu.
92 cm x 61 cm po ułożeniu
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 48 elementów
Kolor Multi-Colour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..