0,00zł

Do Kasy

Pritt Klej do kleju, bezpieczny i przyjazny dla dzieci klej rzemieślniczy do prac artystycznych i rzemieślniczych, mocny klej do przyborów szkolnych i biurowych, 22 g (opakowanie 3 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: Pritt
  • Model: B004QFI99Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 11:40 CET - więcej
53,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 22 g (Pack of 3)
Kolor: biały
Wyjątkowa wydajność – dzięki niskiej zawartości wody klej jest bardzo wydajny i trwały – idealny do stosowania podczas sztuki i rzemiosła lub jako klej szkolny.
Zainspiruj kreatywność – Pomóż dzieciom rozwijać swoją kreatywność poprzez sztukę i rzemiosło dzięki naszemu bezpiecznemu klejowi rzemieślniczemu dla dzieci. Nadaje się do różnych materiałów.
Przyjazny dla dzieci – dzięki 97% naturalnym składnikom klej jest idealny do przyborów szkolnych, a nawet po niechlujnych zajęciach rzemieślniczych można go myć w niskich temperaturach.
Wysoka wydajność – dzięki formule niskowodnej klej nie powoduje zmarszczek na papierze – nie tylko idealny do kleju dla dzieci, ale także praktyczny do materiałów biurowych.
Zawartość opakowania – klej Pritt Stick, klej rzemieślniczy dla dzieci bez rozpuszczalników zalecany do papieru, kartonu, filcu, zdjęć i bawełny itp., 97% naturalnych składników, w tym Woda, przezroczysta, 3 x 22 g
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 22 g (Pack of 3)
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...