0,00zł

Do Kasy

Bino & Mertens 83529, duża walizka lekarska z wieloma akcesoriami z drewna, 13 części, dla dzieci od 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Bino & Mertens
  • Model: B004TLTH6Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
51,00zł
Idealnie wyposażony: w walizkę z lekarzem zawiera m.in. stetoskop, termometr, plaster, łyżkę lekarską i blok z przepisami, a także strzykawkę, maść i oczywiście lekarstwo.
Rozwija zdolności zabawy: maluchy podczas zabawy z walizką lekarską dla dzieci rozwijają swoją kreatywność i fantazję, podczas gdy zabawa oczywiście nie jest zbyt krótka.
Rozbudowywanie umiejętności społecznych: niezależnie od tego, czy gra się samodzielnie czy razem z dzieckiem walizka lekarska, oprócz zabawy promuje m.in. zdolności społeczne.
Optymalne w podróży: Dzięki temu mama, tata, rodzeństwo, pluszowe zwierzątko, pies szybko znowu będą w dobrym stanie, ponieważ zestaw leków można zabrać ze sobą na każdą podróż.
Zakres dostawy: walizka lekarska Bino z akcesoriami, zabawka dla dzieci od 3 lat (walizka medyczna dla dzieci, z metalu, 13-częściowa, łącznie z akcesoriami z drewna, wymiary: 19,5 x 13 x 7 cm), wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..