0,00zł

Do Kasy

B. Dr. Doctor Toy - luksusowy zestaw medyczny dla małych dzieci - zestaw do zabawy dla dzieci (10 sztuk) wielokolorowy jeden rozmiar BX1110Z

Opinie:
(0)
  • Marka: B. Toys
  • Model: B0080AHHGC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
158,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden rozmiar
Kolor: wielobarwny
Kompletny zestaw zabawek medycznych: Wszystko, czego potrzebuje Twój maluch podczas badań kontrolnych i boo-boo, znajduje się w tym Dr. Zestaw medyczny dla lekarza.
9 narzędzi do zabawy z lekarzem: ten zestaw medyczny udawany i zabawa oferuje wiele bardzo trwałych narzędzi lekarskich, w tym: stetoskop z dźwiękiem bicia serca, otoskopem, mankiet ciśnienia krwi z miernikiem i igłą wirującą, bezpieczna strzykawka, z nożyczkami po prostu jak bezpiecznymi, termometrem z ruchomym wskaźnikiem, pęsetą, a nawet odrobiną lustra.
Gotowe do domu: solidna obudowa utrzymuje wszystko w porządku i porządku! Yippee!
Najwyższa jakość: Ten zestaw medyczny udawaj i graj oferuje różnorodne super trwałe narzędzia lekarskie. Całkowicie odporny na maluchy!
Gra w udawanie: odgrywanie ról to świetny sposób na poprawę empatii i umiejętności społecznych. Twój maluch użyje swojej wyobraźni, aby stworzyć wiele godzin zabawy dzięki temu zestawowi medycznemu. Uwielbiam to!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden rozmiar
Kolor wielobarwny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..