0,00zł

Do Kasy

B. Dr. Doctor Toy - luksusowy zestaw medyczny dla małych dzieci - zestaw do zabawy dla dzieci (10 sztuk) wielokolorowy jeden rozmiar BX1110Z

Opinie:
(0)
  • Marka: B. Toys
  • Model: B0080AHHGC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
158,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden rozmiar
Kolor: wielobarwny
Kompletny zestaw zabawek medycznych: Wszystko, czego potrzebuje Twój maluch podczas badań kontrolnych i boo-boo, znajduje się w tym Dr. Zestaw medyczny dla lekarza.
9 narzędzi do zabawy z lekarzem: ten zestaw medyczny udawany i zabawa oferuje wiele bardzo trwałych narzędzi lekarskich, w tym: stetoskop z dźwiękiem bicia serca, otoskopem, mankiet ciśnienia krwi z miernikiem i igłą wirującą, bezpieczna strzykawka, z nożyczkami po prostu jak bezpiecznymi, termometrem z ruchomym wskaźnikiem, pęsetą, a nawet odrobiną lustra.
Gotowe do domu: solidna obudowa utrzymuje wszystko w porządku i porządku! Yippee!
Najwyższa jakość: Ten zestaw medyczny udawaj i graj oferuje różnorodne super trwałe narzędzia lekarskie. Całkowicie odporny na maluchy!
Gra w udawanie: odgrywanie ról to świetny sposób na poprawę empatii i umiejętności społecznych. Twój maluch użyje swojej wyobraźni, aby stworzyć wiele godzin zabawy dzięki temu zestawowi medycznemu. Uwielbiam to!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden rozmiar
Kolor wielobarwny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..