0,00zł

Do Kasy

BERG Go-Kart Jeep Adventure | pojazd dziecięcy, samochód z pedałami z regulowanym siedziskiem, z wolnym biegiem, zabawki dla dzieci w wieku 4-12 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: BERG
  • Model: B00C7WI92K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
2 932,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: standard size
Kolor: Grün
"Z BERG Rally będziesz mieć najlepsze przygody. Ten fajny gokart jest stabilny i bezpieczny. Nawet podczas najostrzejszych narożników pozostaje mocno na ziemi. Krótko mówiąc, odkryj świat dzięki temu fajnemu gokartowi. Nie musisz się martwić o przygodę, ponieważ rajd Bergg spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa. System BFR umożliwia łatwe rozrywanie. BERG Rally będzie rosnąć razem z Tobą przez wiele lat, dzięki czemu będziesz się długo cieszyć zabawą.
Aby zapewnić Ci wiele lat przyjemności, kierownicę i siedzisko BERG Rally można regulować. Oznacza to, że możesz dostać się w idealną pozycję w gokartie. Siedzisko posiada trzy pozycje, dzięki czemu można w każdej chwili dotrzeć do pedałów. Ponadto kierownica Rally jest bezstopniowo regulowana wysokość, dzięki czemu można łatwo określić odpowiednią wysokość.
BERG Rally jest wyposażony w unikalny, opatentowany system BFR. BFR jest synonimem Break, Forward i Reverse System BFR umożliwia hamowanie za pomocą pedałów, ale również do tyłu natychmiast po postoju. Dzięki temu rower Berg-Rally jest bardzo prosty i łatwy do jazdy.
Dzięki czterem kółkom BERG Rally ma doskonałą stabilność. Umożliwiają szybkie, ostre i bezpieczne rogi. Nie ma punktu przewracania, więc przewrócenie się jest praktycznie niemożliwe.
BERG Rally jest wyposażone w opony pneumatyczne. Zapewniają płynniejszą jazdę, ponieważ opony te mają mniejszy opór toczenia i sprawiają, że pedałowanie jest lżejsze. Oznacza to, że również będziesz mógł iść szybciej"
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar standard size
Kolor Grün
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..