0,00zł

Do Kasy

BERG Go-Kart Jeep Adventure | pojazd dziecięcy, samochód z pedałami z regulowanym siedziskiem, z wolnym biegiem, zabawki dla dzieci w wieku 4-12 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: BERG
  • Model: B00C7WI92K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
2 932,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: standard size
Kolor: Grün
"Z BERG Rally będziesz mieć najlepsze przygody. Ten fajny gokart jest stabilny i bezpieczny. Nawet podczas najostrzejszych narożników pozostaje mocno na ziemi. Krótko mówiąc, odkryj świat dzięki temu fajnemu gokartowi. Nie musisz się martwić o przygodę, ponieważ rajd Bergg spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa. System BFR umożliwia łatwe rozrywanie. BERG Rally będzie rosnąć razem z Tobą przez wiele lat, dzięki czemu będziesz się długo cieszyć zabawą.
Aby zapewnić Ci wiele lat przyjemności, kierownicę i siedzisko BERG Rally można regulować. Oznacza to, że możesz dostać się w idealną pozycję w gokartie. Siedzisko posiada trzy pozycje, dzięki czemu można w każdej chwili dotrzeć do pedałów. Ponadto kierownica Rally jest bezstopniowo regulowana wysokość, dzięki czemu można łatwo określić odpowiednią wysokość.
BERG Rally jest wyposażony w unikalny, opatentowany system BFR. BFR jest synonimem Break, Forward i Reverse System BFR umożliwia hamowanie za pomocą pedałów, ale również do tyłu natychmiast po postoju. Dzięki temu rower Berg-Rally jest bardzo prosty i łatwy do jazdy.
Dzięki czterem kółkom BERG Rally ma doskonałą stabilność. Umożliwiają szybkie, ostre i bezpieczne rogi. Nie ma punktu przewracania, więc przewrócenie się jest praktycznie niemożliwe.
BERG Rally jest wyposażone w opony pneumatyczne. Zapewniają płynniejszą jazdę, ponieważ opony te mają mniejszy opór toczenia i sprawiają, że pedałowanie jest lżejsze. Oznacza to, że również będziesz mógł iść szybciej"
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar standard size
Kolor Grün
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..