0,00zł

Do Kasy

Le Toy Van - Honeybake drewniany zestaw maszyn do kawiarni udawaj kuchnia zabawa zestaw zabawek | zabawki do odgrywania ról dla dzieci akcesoria kuchenne

Opinie:
(0)
  • Marka: Le Toy Van
  • Model: B00IWCQ5ZM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:10 CET - więcej
135,37zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Café Machine
Kto chciałby napić się napoju? : Jasno malowany ekspres do kawy w stylu kawiarni stanowi doskonały dodatek do każdej kuchni zabaw!
Świetne do interaktywnej zabawy: Dzieci uwielbiają bawić się razem z tą zabawną, kolorową scenariuszem i drewnianą zabawką maszyną do odgrywania ról do kawiarni! Zachęca Twoje dziecko do nauki nawracania umiejętności oraz rozwoju społecznego i językowego.
Przedłuż czas zabawy wraz z kolekcją Honeybake: Ta urocza maszyna do kawy udawaj zabawkę stanowi doskonały dodatek do innych drewnianych zabawek z serii Le Toy Van Honeybake - w tym drewniany mikser, różowy zestaw kuchenny, garnki i patelnie oraz udawanie zabawy w drewnianą kuchnię.
Świetne do interaktywnej zabawy: Dzieci uwielbiają bawić się razem z tym zabawnym, kolorowym scenariuszem i zabawką do odgrywania ról jedzenia akcesoriów kuchennych! Ten trwale zaprojektowany zestaw do zabawy maszyn do kawy rozwija i zachęca dziecko do nauki skręcania umiejętności oraz interakcji społecznych.
Wysoka jakość, przyjazna dla środowiska zabawka: Drewniana maszyna do kawiarni do zabawy pięknie ozdobiona kolorowymi nietoksycznymi farbami i przetestowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wykonany z trwałego, zrównoważonego drewna kauczukowego, co zapewnia długotrwałą zabawę i troskę o naszą planetę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Café Machine
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..