0,00zł

Do Kasy

Kulki z kocimiętką | 2 szt. Kreatywny projekt lodów Obrotowa kulka z kocimiętką z osłoną przeciwpyłową - Samoprzylepna rolka do ściany z kocimiętką do czyszczenia zębów kotów, świeże w ustach Jingling

Opinie:
(0)
  • Marka: JINGLING
  • Model: B00X145EHQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
22,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 opakowania (mieszane kolory)
♁Silnie atrakcyjny: Twój kot będzie silnie przyciągany przez kota i będzie reagować, jak żucie, pocieranie, lizanie, toczenie, bieganie, mruczenie i ekstremalna słodycz.
♁Zabawka z kocimiętką: Kulki z kocimiętką dla kotów są wykonane z czystej naturalnej kocimiętki, która jest bardzo bezpieczna i zdrowa dla Twojego zwierzaka. Kocimiętka to ulubiona zabawka kota, a Twój kociak może bawić się przez cały dzień.
♁Z osłoną przeciwpyłową: obracające się o 360 stopni kulki kocimiętki mają oddzielną osłonę przeciwpyłową, którą można przykryć, gdy nie jest używana, aby uniknąć gromadzenia się kurzu i zapachów oraz utrzymać kocimiętkę w czystości.
♁Chroń dziąsła: Kulka do lizania kota może skutecznie poprawić nieświeży oddech, chronić zdrowie jamy ustnej kota i pozwolić ci być bliżej swojego zwierzaka. Miły i przydatny prezent dla twoich uroczych kotów lub przyjaciół, którzy mają koty.
♁Graj w dowolnym momencie: Tył zabawki z kocimiętką jest zaprojektowany z dwustronną taśmą samoprzylepną i może być umieszczony na ścianie, oknie, podłodze, nogach stołu i wielu innych, baw się zawsze i wszędzie, bez ograniczeń dotyczących miejsca.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 opakowania (mieszane kolory)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..