0,00zł

Do Kasy

Kulki z kocimiętką | 2 szt. Kreatywny projekt lodów Obrotowa kulka z kocimiętką z osłoną przeciwpyłową - Samoprzylepna rolka do ściany z kocimiętką do czyszczenia zębów kotów, świeże w ustach Jingling

Opinie:
(0)
  • Marka: JINGLING
  • Model: B00X145EHQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
22,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 opakowania (mieszane kolory)
♁Silnie atrakcyjny: Twój kot będzie silnie przyciągany przez kota i będzie reagować, jak żucie, pocieranie, lizanie, toczenie, bieganie, mruczenie i ekstremalna słodycz.
♁Zabawka z kocimiętką: Kulki z kocimiętką dla kotów są wykonane z czystej naturalnej kocimiętki, która jest bardzo bezpieczna i zdrowa dla Twojego zwierzaka. Kocimiętka to ulubiona zabawka kota, a Twój kociak może bawić się przez cały dzień.
♁Z osłoną przeciwpyłową: obracające się o 360 stopni kulki kocimiętki mają oddzielną osłonę przeciwpyłową, którą można przykryć, gdy nie jest używana, aby uniknąć gromadzenia się kurzu i zapachów oraz utrzymać kocimiętkę w czystości.
♁Chroń dziąsła: Kulka do lizania kota może skutecznie poprawić nieświeży oddech, chronić zdrowie jamy ustnej kota i pozwolić ci być bliżej swojego zwierzaka. Miły i przydatny prezent dla twoich uroczych kotów lub przyjaciół, którzy mają koty.
♁Graj w dowolnym momencie: Tył zabawki z kocimiętką jest zaprojektowany z dwustronną taśmą samoprzylepną i może być umieszczony na ścianie, oknie, podłodze, nogach stołu i wielu innych, baw się zawsze i wszędzie, bez ograniczeń dotyczących miejsca.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 opakowania (mieszane kolory)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...