0,00zł

Do Kasy

ULTRA-GRIP Pro Hula Hoops (100 cm / 39 cali) obciążony promieniowaniem UV PODRÓŻNE Hula Hoop/Hula Hoops do ćwiczeń, tańca i fitnessu! (680 g) BEZ instrukcji - wysyłka tego samego dnia! (czarny/UVniebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Flames 'N Games
  • Model: B00YYIV9ZE
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:23 CET - więcej
140,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Aprox: 100cm / 39'
Kolor: Czarny/niebieski UV
Obręcze podróżne ULTRA-GRIP Pro to wysokiej jakości ważone obręcze podróżne Hula wykonane przez nas Flames 'N Games w Wielkiej Brytanii! ZAMÓW DO 15:30 (dni powszednie) WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA!
Dzięki ogromnej gamie 36 kombinacji kolorów między pięknymi jasnymi fluorescencyjnymi i matowymi kolorami, będziesz rozpieszczany wyborem! Nasze obręcze są wykonane z rurki 25 mm, która jest standardowym rozmiarem dla "odpowiednich" obręczy dla dorosłych i są ozdobione bardzo przyczepną i trwałą taśmą, która jest świetna w dotyku, wygląda niesamowicie i trwa znacznie dłużej niż jakiekolwiek inne taśmy dekoracyjne. Uwaga: krople na twardych i szorstkich powierzchniach, takich jak beton, uszkodzą piękną dekorację twoich obręczy.
Wykonane z mocnej rury PVC 25 mm, która nadaje obręczy dobrą stabilność i wagę! Zaprojektowany, aby złożyć do połowy rozmiaru dla łatwego transportu i przechowywania za pomocą prostego i łatwego w użyciu klipsa łączącego.
Te pro hula hoop są idealne do ćwiczeń, fitnessu, tańca lub po prostu czystej zabawy, niezależnie od tego, czy jest to park, jym, szkoła czy festiwal! Idealne dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie umiejętności!
Specyfikacja: Waga: 650 g, średnica obręczy: Około 100 cm (39 cali), średnica rury: 25 mm
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Aprox: 100cm / 39'
Kolor Czarny/niebieski UV
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..