0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Straszny Prank Zabawki RC Pająk - Pająki bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania - Pająki zdalnego sterowania o wysokiej symulacji, błyszczące oczy 8 nóg Zdalnie sterowany pająk Luckxing

Opinie:
(0)
  • Marka: Luckxing
  • Model: B0103C83DK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:24 CET - więcej
217,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
✝【Zabawa i niesamowita】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita gra grupowa. Pająków można używać do straszenia dzieci, przyjaciół i rodziny na Halloween lub zabawnych imprezach, a także do głaskania zwierząt domowych w domu.
✝【Lekki i przenośny】: Wykonany z wysokiej ści materiału materiałowego pająk zdalnego sterowania jest lekki i przenośny. Ruchoma zabawka dla zwierząt jest solidna, trwała i niełatwa do uszkodzenia.
✝【Żywy obraz】: Zdalnie sterowany pająk ma realistyczny kształt, z symulowanymi teksturami, błyszczącymi oczami i 8 nogami. Symulowany pająk sprawi, że ty i twoje dzieci lub zwierzęta będą podekscytowani i będą krzyczeć.
✝【Nowy prezent】: Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween.
✝【Wszechstronne zastosowanie】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna na imprezy Halloween, nawiedzone domy, restauracje, bary, szkoły, akademiki, przestrzenie duchów, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci .
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..