0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Straszny Prank Zabawki RC Pająk - Pająki bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania - Pająki zdalnego sterowania o wysokiej symulacji, błyszczące oczy 8 nóg Zdalnie sterowany pająk Luckxing

Opinie:
(0)
  • Marka: Luckxing
  • Model: B0103C83DK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:24 CET - więcej
217,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
✝【Zabawa i niesamowita】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita gra grupowa. Pająków można używać do straszenia dzieci, przyjaciół i rodziny na Halloween lub zabawnych imprezach, a także do głaskania zwierząt domowych w domu.
✝【Lekki i przenośny】: Wykonany z wysokiej ści materiału materiałowego pająk zdalnego sterowania jest lekki i przenośny. Ruchoma zabawka dla zwierząt jest solidna, trwała i niełatwa do uszkodzenia.
✝【Żywy obraz】: Zdalnie sterowany pająk ma realistyczny kształt, z symulowanymi teksturami, błyszczącymi oczami i 8 nogami. Symulowany pająk sprawi, że ty i twoje dzieci lub zwierzęta będą podekscytowani i będą krzyczeć.
✝【Nowy prezent】: Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween.
✝【Wszechstronne zastosowanie】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna na imprezy Halloween, nawiedzone domy, restauracje, bary, szkoły, akademiki, przestrzenie duchów, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci .
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..