0,00zł

Do Kasy

National Geographic Mega zestaw do kopania kamieni szlachetnych – Dig Up 15 prawdziwych kamieni szlachetnych z tym zestawem do wykopalisk, STEM Science zabawki edukacyjne to wspaniałe zajęcia dla dzieci

Opinie:
(0)
267,08zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wielobarwny
ODKRYJ SKARBY KRYSZTAŁTOWE - Podaruj swojemu dziecku dreszczyk emocji związanych z kopaniem w prawdziwej kopalni klejnotów, gdy wykopuje prawdziwe kryształowe skarby. Ta edukacyjna aktywność podkreśla zabawę, odkrywanie i odkrywanie!
Znajdź 15 niesamowitych kamieni szlachetnych – w tym piryt, ametyst, tygrysie oko, fluoryt, kwarc, obsydian, awenturyn i inne. W przeciwieństwie do innych zabawek dla dzieci, zestaw Mega Gemstone Dig Kit płynnie łączy wartość edukacyjną z zabawą!
Kompletna aktywność edukacyjna – ten zestaw Mega Dig zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci mogły kopać i uczyć się przez wiele godzin, w tym cegłę pełnioną kamieniami szlachetnymi, dłutem, szczotką i szkłem powiększającym, aby sprawdzić te niesamowite okazy!
16-stronicowy, pełnokolorowy przewodnik do nauki – ten pełnokolorowy, szczegółowy przewodnik edukacyjny ilustruje, w jaki sposób kamienie szlachetne są formowane i wydobywane oraz pomaga młodym naukowcom zidentyfikować każdy egzemplarz w miarę jego odkrycia. Zabawki edukacyjne sprawiają, że nauka i nauka są zabawą i są idealnymi prezentami STEM dla chłopców i dziewczynek!
Satysfakcja gwarantowana – seria National Geographic STEM zapewnia dzieciom wysokiej jakości zabawki edukacyjne, które są bardzo zabawne! Jeśli Twoje doświadczenie jest mniej niż niezwykłe, daj nam znać, abyśmy mogli to dla Ciebie naprawić.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wielobarwny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..