0,00zł

Do Kasy

ELEGOO UNO R3 Ultimate Starter Kit, kompatybilny z Arduino IDE kompletny projekt elektronika z niemieckim tutorialem, UNO R3 mikrokontrolerem i akcesoriami (ponad 200 części)

Opinie:
(0)
  • Marka: ELEGOO
  • Model: B01IHCCKKK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:37 CET - więcej
293,99zł
Najbardziej rozbudowany zestaw startowy ELEGOO UNO R3 z 63 różnymi komponentami: płytką rozwojową UNO R3, kablem USB, wyświetlaczem LC 1602, rezystorami, diodami LED, zasilaczem, przekaźnikami, płytką stykową i innymi akcesoriami.
Nasze projekty, takie jak ta z modułem wyświetlacza LC 1602, nie wymagają lutowania. Istnieje jednak „moduł rozszerzający”, który można wykorzystać do realizacji kolejnych projektów wymagających lutowania.
Niemiecki samouczek (PDF) z ponad 30 lekcjami zawierającymi niezbędne programy i proste wyjaśnienia znajduje się na dołączonej płycie CD. Możesz również pobrać aktualny samouczek z naszej strony internetowej.
Zestaw UNO R3 jest odpowiedni dla dorosłych i młodzieży i możesz go wykorzystać do realizacji własnych projektów elektronicznych. Wcześniejsza wiedza z zakresu elektroniki i programowania nie jest niezbędna, ale pomocna.
Nasz zestaw startowy zapewnia łatwe wprowadzenie do programowania Arduino i zapewnia wygodną ścieżkę do zaawansowanego programowania, jeśli zdobędziesz dodatkowe podręczniki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..