0,00zł

Do Kasy

GraviTrax Gauß Kanone: Das interaktive Kugelbahnsystem

Opinie:
(0)
43,54zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: White
GraviTrax to interaktywny system kolei dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, ale tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata innowacyjnej kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax jest zabawna: wyrzutnia grawitacyjna graviTrax wystrzeliwa kulę nową energią przez kolejkę i zapewnia jeszcze większą akcję i prędkość do innowacyjnej kolejki świta.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć wyrzutnię z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejów kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Więcej klocków kulowych: z wyrzutnią GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i realizować jeszcze ciekawsze trasy - dzięki temu GraviTrax nigdy nie jest nudne i stanowi idealne zajęcie dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający GraviTrax zawiera: 1 x wyrzutnia z kamienia akcji oraz 3 x bombki i jest idealnym prezentem urodzinowym lub bożonarodzeniowym dla dzieci, które chcą rozbudować swoje tory.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..