0,00zł

Do Kasy

GraviTrax Gauß Kanone: Das interaktive Kugelbahnsystem

Opinie:
(0)
43,54zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: White
GraviTrax to interaktywny system kolei dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, ale tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata innowacyjnej kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax jest zabawna: wyrzutnia grawitacyjna graviTrax wystrzeliwa kulę nową energią przez kolejkę i zapewnia jeszcze większą akcję i prędkość do innowacyjnej kolejki świta.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć wyrzutnię z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejów kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Więcej klocków kulowych: z wyrzutnią GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i realizować jeszcze ciekawsze trasy - dzięki temu GraviTrax nigdy nie jest nudne i stanowi idealne zajęcie dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający GraviTrax zawiera: 1 x wyrzutnia z kamienia akcji oraz 3 x bombki i jest idealnym prezentem urodzinowym lub bożonarodzeniowym dla dzieci, które chcą rozbudować swoje tory.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..