0,00zł

Do Kasy

GraviTrax Gauß Kanone: Das interaktive Kugelbahnsystem

Opinie:
(0)
43,54zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: White
GraviTrax to interaktywny system kolei dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, ale tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata innowacyjnej kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax jest zabawna: wyrzutnia grawitacyjna graviTrax wystrzeliwa kulę nową energią przez kolejkę i zapewnia jeszcze większą akcję i prędkość do innowacyjnej kolejki świta.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć wyrzutnię z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejów kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Więcej klocków kulowych: z wyrzutnią GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i realizować jeszcze ciekawsze trasy - dzięki temu GraviTrax nigdy nie jest nudne i stanowi idealne zajęcie dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający GraviTrax zawiera: 1 x wyrzutnia z kamienia akcji oraz 3 x bombki i jest idealnym prezentem urodzinowym lub bożonarodzeniowym dla dzieci, które chcą rozbudować swoje tory.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..