0,00zł

Do Kasy

Garmin vívoactive 3 GPS-Fitness smartwatch – fabrycznie zainstalowane aplikacje sportowe, czujnik GPS, płatności zbliżeniowe Garmin Pay Gunmetal szary

Opinie:
(0)
  • Marka: Garmin
  • Model: B0751HV9QT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
1 719,96zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: M
Kolor: Szary
Stylowy smartwatch: kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 1,2 cala, szkło Gorilla i waga 43 gramów. Vivoactive 3 jest także wodoszczelny do 5 ATM, bateria wytrzymuje do 7 dni i 13 godzin w trybie GPS; pasek w zegarku można łatwo wymieniać.
Uniwersalny zegarek do każdego rodzaju aktywności, możesz monitorować więcej niż jedną dyscyplinę: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, joga, jazda na nartach i wiele innych profili sportowych. Wybierz swoje ulubione rodzaje aktywności i gotowe.
Płatności zbliżeniowe Garmin Pay - funkcja umożliwia bezkontaktowe płacenie za pomocą zegarka; wychodząc z domu możesz zostawić gotówkę i karty w domu, a zakupy zrobić dzięki Garmin Pay na zegarku.
Trenuj efektywnie: dzięki smartwatchowi GPS możesz mierzyć tętno na nadgarstku i korzystać z wielu funkcji sportowych takich jak np. pomiar pułapu tlenowego oraz szacowanego wieku sprawnościowego - wszystkie dane potrzebne do treningu masz w zasięgu wzroku.
Zawsze na bieżąco: analizuj swoje jednostki treningowe za pomocą aplikacji Garmin Connect; udostępniaj swoją lokalizację na zywo dzieki LiveTrack i otrzymuj powiadomienia z telefonu bezpośrednio na nadgarstku.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar M
Kolor Szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..