0,00zł

Do Kasy

Krom Kendama Pop Dark Blue Zabawka - Zwiększone zdolności poznawcze - Poprawia równowagę, refleks i kreatywność - Zaprojektowane przez profesjonalistę dla początkujących i ekspertów.

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B075D1DKGF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:58 CET - więcej
99,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Niebieski
Najwyższa jakość: Kendama wykonana jest z wysokiej jakości drewna hetralnego, zaprojektowanego tak, aby wytrzymać częste i rygorystyczne użytkowanie. Elastyczny sznurek tej Kendamy został zaprojektowany tak, aby uniknąć plątania się, co pozwala na łatwe i wygodne wrażenia z gry.
Komfort: Ta profesjonalnie zaprojektowana i stworzona Kendama ma idealnie gładką konsystencję z nienaganną równowagą, która zapewnia doskonałe wrażenia. Idealnie wyważona konstrukcja zabawki sprawia, że jest ona dostępna do użytku prawą ręką tak samo jak lewa.
Pozytywny wpływ na zdrowie: Kendama poprawia zdolność reakcji i koncentracji, a także zwiększając odruchy, równowagę i kreatywność. Buduje również koordynację. Ta fachowo zaprojektowana japońska zabawka jest zdrowym sposobem radzenia sobie z wyzwaniami poznawczymi.
Tradycyjna zabawka: Wyczerpująca z początków 18 wieku, ta klasyczna zabawka jest hołdem dla sztuki i kultury Japonii. Gracze są ekspertami w dziedzinie posługiwania się tą zabawką na różne sposoby z tą Kendamą dla wszystkich grup wiekowych i stają się mistrzami w sztuce Kendamy w praktyce.
Dla wszystkich: Ta wysokiej jakości i doskonale zaprojektowana zabawka nadaje się do użytku przez graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który zaczyna się uczyć, czy wykwalifikowanym ekspertem, ten pakiet sznurków jest dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..