0,00zł

Do Kasy

Zabawka KROM Kendama - Pomarańczowy POP - Zwiększone zdolności poznawcze - Poprawia równowagę, refleksy i kreatywność - zaprojektowany przez profesjonalistów dla początkujących i ekspertów.

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B075D32RNW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
95,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor: pomarańczowy
Najwyższa jakość: Ten Kendama jest wykonany z wysokiej jakości drewna hetralnego, zaprojektowanego z myślą o częstym i rygorystycznym użytkowaniu. Elastyczny sznurek Kendama został zaprojektowany w taki sposób, aby uniknąć splątania, co zapewnia łatwe i wygodne wrażenia z gry.
Komfort: Ta profesjonalnie zaprojektowana i zaprojektowana Kendama, ma idealnie gładką teksturę z nienaganną równowagą, która zapewnia doskonałe wrażenia. Doskonale wyważona konstrukcja zabawki sprawia, że jest dostępna dla prawej ręki tak samo jak lewej.
Pozytywny wpływ na zdrowie: Kendama poprawia zdolność reakcji i koncentracji oraz zwiększa odruchy, równowagę i kreatywność. Buduje również koordynację. Ta profesjonalnie zaprojektowana japońska zabawka jest zdrowym sposobem radzenia sobie z wyzwaniami poznawczymi.
Tradycyjna zabawka: Śmierdzące pochodzenie w 18 wieku, ta klasyczna zabawka jest hołdem dla sztuki i kultury Japonii. Gracze są ekspertami w obsłudze tej zabawki na różne sposoby z tą Kendama dla wszystkich grup wiekowych i stają się mistrzami sztuki Kendamy poprzez praktykę.
Dla wszystkich: Ta wysokiej jakości i doskonale zaprojektowana zabawka nadaje się do użytku przez graczy na wszystkich poziomach. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który zaczyna się uczyć, czy umiejętnym ekspertem, ten pakiet sznurków jest dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor: pomarańczowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..