0,00zł

Do Kasy

Zabawka KROM Kendama - Żółty POP - Zwiększone zdolności poznawcze - Poprawia równowagę, refleksy i kreatywność - zaprojektowany przez profesjonalistów dla początkujących i ekspertów.

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B075D9KKL2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
99,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żółty
Najwyższa jakość: Ten Kendama jest wykonany z wysokiej jakości drewna hetralnego, zaprojektowanego z myślą o częstym i rygorystycznym użytkowaniu. Elastyczny sznurek Kendama został zaprojektowany w taki sposób, aby uniknąć splątania, co zapewnia łatwe i wygodne wrażenia z gry.
Komfort: Ten profesjonalny Kendama, przemyślany i stworzony przez profesjonalistów, ma idealnie gładką teksturę z nienaganną równowagą, która zapewnia doskonałe doświadczenie. Doskonale wyważona konstrukcja zabawki sprawia, że jest dostępna dla prawej ręki tak samo jak lewej.
Pozytywny wpływ na zdrowie: Kendama poprawia zdolność reakcji i koncentracji oraz zwiększa odruchy, równowagę i kreatywność. Buduje również koordynację. Ta profesjonalnie zaprojektowana japońska zabawka jest zdrowym sposobem radzenia sobie z wyzwaniami poznawczymi.
Tradycyjna zabawka: Śmierdzące pochodzenie w 18 wieku, ta klasyczna zabawka jest hołdem dla sztuki i kultury Japonii. Gracze są ekspertami w obsłudze tej zabawki na różne sposoby z tą Kendama dla wszystkich grup wiekowych i stają się mistrzami sztuki Kendamy poprzez praktykę.
Dla wszystkich: Ta wysokiej jakości i doskonale zaprojektowana zabawka nadaje się do użytku przez graczy na wszystkich poziomach. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który zaczyna się uczyć, czy umiejętnym ekspertem, ten pakiet sznurków jest dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żółty
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..