0,00zł

Do Kasy

50 szt. plastikowe uchwyty na identyfikatory, profesjonalne plastikowe plakietki z agrafką bezpieczeństwa, przezroczysta etykieta z imieniem, plakietka z nazwiskiem, etykiety z imieniem z tworzywa sztucznego, do biura szkolnego biznesu, 9 x 5,6 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: Knowing
  • Model: B075MBVYJ3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
83,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
【MATERIAŁ】: Tablica wykonana jest z wysokiej jakości PCV, spinacze do papieru: stal, papier wewnętrzny: biały półsztywny. Bezpieczna i przyjazna dla środowiska, pyłoszczelna, aby Twoja deska nie uległa uszkodzeniu lub zabrudzeniu.
【ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA】: Pakiet zawiera 50 sztuk szpilek do klapy. Ilość jest wystarczająca do zaspokojenia Twoich potrzeb.
【IDEALNY ROZMIAR】: Rozmiar to 90 x 56 mm, co jest bardzo odpowiednie dla najpopularniejszych kart identyfikacyjnych, w tym identyfikatorów o standardowym rozmiarze, identyfikatorów biurowych lub uniwersyteckich itp.
【Wygodny w użyciu】: Na talerzu znajduje się agrafka, którą można umieścić w dowolnym miejscu i można ją przymocować do ubrania bez użycia otworów. Należy pamiętać, że klips jest tylko dodatkiem i nie można go używać.
【WIELKIE ZASTOSOWANIE】: Nie tylko do biur, ale także na konferencje, kościoły i imprezy sportowe. Możesz nawet użyć tego folderu dla swoich dzieci, aby upewnić się, że mają potrzebne informacje.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..