0,00zł

Do Kasy

50 szt. plastikowe uchwyty na identyfikatory, profesjonalne plastikowe plakietki z agrafką bezpieczeństwa, przezroczysta etykieta z imieniem, plakietka z nazwiskiem, etykiety z imieniem z tworzywa sztucznego, do biura szkolnego biznesu, 9 x 5,6 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: Knowing
  • Model: B075MBVYJ3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
83,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
【MATERIAŁ】: Tablica wykonana jest z wysokiej jakości PCV, spinacze do papieru: stal, papier wewnętrzny: biały półsztywny. Bezpieczna i przyjazna dla środowiska, pyłoszczelna, aby Twoja deska nie uległa uszkodzeniu lub zabrudzeniu.
【ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA】: Pakiet zawiera 50 sztuk szpilek do klapy. Ilość jest wystarczająca do zaspokojenia Twoich potrzeb.
【IDEALNY ROZMIAR】: Rozmiar to 90 x 56 mm, co jest bardzo odpowiednie dla najpopularniejszych kart identyfikacyjnych, w tym identyfikatorów o standardowym rozmiarze, identyfikatorów biurowych lub uniwersyteckich itp.
【Wygodny w użyciu】: Na talerzu znajduje się agrafka, którą można umieścić w dowolnym miejscu i można ją przymocować do ubrania bez użycia otworów. Należy pamiętać, że klips jest tylko dodatkiem i nie można go używać.
【WIELKIE ZASTOSOWANIE】: Nie tylko do biur, ale także na konferencje, kościoły i imprezy sportowe. Możesz nawet użyć tego folderu dla swoich dzieci, aby upewnić się, że mają potrzebne informacje.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..