0,00zł

Do Kasy

deAO Domownictwo sprzątanie wózek zestaw do zabawy Caddy zawiera akcesoria i odkurzacz zabawkowy z dźwiękami i światłami

Opinie:
(0)
  • Marka: deAO
  • Model: B077GVVKTK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:02 CET - więcej
201,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Fioletowy
Zestaw do zabawy domowej: Wózek do sprzątania z odkurzaczem roboczym i akcesoriami. Wspaniały zestaw do zabawy dla dziecka z miłością do tworzenia własnych narracji i zabawy.
Montaż: Łatwy w montażu dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji. Przy zakupie należy postępować zgodnie z instrukcją montażu na opakowaniu.
IDEALNY PREZENT: Czy twój maluch uwielbia być zajęty? Dlaczego nie podarować im własnego zestawu do gospodarstwa domowego! Dzięki różnorodnym produktom do czyszczenia zabawek, mopu, patelni na kurz i szczotki i kociołek – Twoje dziecko ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wszystko było w czystości i porządku
Korzyści: Ten zestaw do zabawy nie tylko będzie bawić się dzieckiem przez wiele godzin, ale może także budować ważne kluczowe umiejętności, wykorzystując swoją wyobraźnię, kreatywność i koordynację ręka-oko.
Rekomendacje i ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Używać wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osób dorosłych. Dostawa nie obejmuje baterii.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Fioletowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..