0,00zł

Do Kasy

Bloody B975 Light Strike (LK Libra) optyczna klawiatura do gier z aluminiową podpórką na nadgarstek - podświetlana RGB LED - pomarańczowy przełącznik LK (dotykowy i klikający)

Opinie:
(0)
  • Marka: Bloody
  • Model: B079GBLXNV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:06 CET - więcej
320,41zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Full Size
Kolor: B975 - Orange Switch (Tactile & Clicky)
Szybsza niż tradycyjne przełączniki mechaniczne technologia Bloody Optical Switch (Light Strike) wykorzystuje uruchamianie optyczne na podstawie wiązki, rejestrowanie naciśnięć klawiszy z prędkością światła (30% mniejsza odległość uruchamiania niż inne przełączniki klikające przy 1,5 mm) z satysfakcjonującą informacją zwrotną. 100% ochrona przed duchami i pełnymi kluczami N-key przewracanie przez USB i w pełni zaprogramowalna za pomocą zaawansowanych makr. Ta optyczna klawiatura do gier jest wyposażona w podwójne klawisze ABS zapewniające wyjątkowo trwałe klawisze
Personalizacja Full RGB LED zanurz się w naszej szerokiej chromie efektów świetlnych z całkowicie zintegrowanych wstępnie ustawionych kolorów animacji i statycznych (czerwony, niebieski, zielony, biały i różowy) lub wybierz własne dostosowanie! Podświetlana klawiatura do gier podświetlana RGB LED obsługuje 16,8 milionów kolorów na indywidualnie podświetlanych klawiszach w całej optycznej klawiaturze do gier dla epickiego oświetlenia.
Ergonomiczny, konfigurowalny podnóżekTa optyczna klawiatura do gier jest wyposażona w ergonomiczną podpórkę na nadgarstek, aby zmaksymalizować komfort w przypadku dłuższych sesji gier Bloody zawiera pełnowymiarowy dostosowany uchwyt na nadgarstek dla satysfakcjonującego wsparcia nadgarstka i pasującą estetykę.
Optyczna klawiatura do gier PC kompatybilna z Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista lub Windows XP, ograniczona obsługa klawiatury Mac OS. Współpracuje dobrze ze wszystkimi markami i komputerami do gier MSI, Dell, Corsair, Alienware, Razer, Xbox One, Asus i innymi – kompatybilny z Xbox One, aby grać w gry z klawiaturą.
Produkty międzynarodowe mają oddzielne warunki, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowanie, oceny wiekowe i język produktu, oznakowanie lub instrukcje.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Full Size
Kolor B975 - Orange Switch (Tactile & Clicky)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...