0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax rozszerzenie Lift – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 8 lat.

Opinie:
(0)
  • Marka: Gravitrax
  • Model: B07BLYRLZ4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:09 CET - więcej
71,00zł
GraviTrax Lift to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek – idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax sprawia ogromne wrażenie: mechaniczny podnośnik można indywidualnie złożyć na wysokości i transportować kulki za pomocą ręcznego przycisku do góry – zapewnia to jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć podnośnik z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejek kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Za pomocą podnośnika GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i zrealizować jeszcze bardziej ekscytujące trasy – dzięki temu graviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw zawiera: 1 x podnośnik, 7 x kulki srebrne, 1 x przezroczysty poziom, 8 x duże kamienie wysokie, 4 x małe kamienie wysokie, 1 x szyna z tworzywa sztucznego, 2 x średnie szyny z tworzywa sztucznego, 3 x krótkie szyny z tworzywa sztucznego i jest idealnym prezentem dla dzieci od 8 lat.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...