0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax rozszerzenie Lift – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 8 lat.

Opinie:
(0)
  • Marka: Gravitrax
  • Model: B07BLYRLZ4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:09 CET - więcej
71,00zł
GraviTrax Lift to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek – idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax sprawia ogromne wrażenie: mechaniczny podnośnik można indywidualnie złożyć na wysokości i transportować kulki za pomocą ręcznego przycisku do góry – zapewnia to jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć podnośnik z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejek kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Za pomocą podnośnika GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i zrealizować jeszcze bardziej ekscytujące trasy – dzięki temu graviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw zawiera: 1 x podnośnik, 7 x kulki srebrne, 1 x przezroczysty poziom, 8 x duże kamienie wysokie, 4 x małe kamienie wysokie, 1 x szyna z tworzywa sztucznego, 2 x średnie szyny z tworzywa sztucznego, 3 x krótkie szyny z tworzywa sztucznego i jest idealnym prezentem dla dzieci od 8 lat.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..