0,00zł

Do Kasy

XGC Męskie krótkie spodenki rowerowe i spodenki rowerowe spodenki rowerowe dla mężczyzn, elastyczne, oddychające, z gąbką 4D o wysokiej gęstości, czarny, XL

Opinie:
(0)
  • Marka: XGC
  • Model: B07DL5QZGG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
106,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: XL
Kolor: czarny
Ergonomiczna konstrukcja, plastyczny krój 3D i delikatny proces szycia sprawiają, że noszenie jest wygodniejsze i przyjemniejsze.
Funkcjonalne, oddychające, wchłaniające wilgoć, odprowadzające pot materiały zapewniają dobrą oddychalność podczas treningu i skuteczne odprowadzanie potu, nie nagrzewa się podczas jazdy na rowerze, spodnie nie przylegają do skóry i pozostają suche przez długi czas.
Zastosowanie przepuszczającej powietrze wyściółki 4D o wysokiej gęstości o wysokiej elastyczności i dobrej przepuszczalności; zapobiega bólom w biodrach lub dolegliwościom podczas jazdy na rowerze (zaleca się zakup oddychającej i elastycznej pianki. Silikonowa wyściółka nie jest zalecana do skóry wrażliwej. Wysoce oddychająca i elastyczna wyściółka z pianki zapewnia lepszą wentylację, bezpieczeństwo lub lepszy komfort w porównaniu z poduszką silikonową
Wokół spodni znajduje się duża powierzchnia ekskluzywnego, odbijającego światło logo, co zapewnia bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy i dynamiczne działanie.
Duży, wysokiej jakości, antypoślizgowy materiał na dolnych otworach spodni skutecznie zapobiega przesuwaniu się spodni w górę i w dół podczas jazdy, skutecznie zmniejsza ryzyko alergii spowodowanych tarciem podczas uprawiania sportu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar XL
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..