0,00zł

Do Kasy

XGC Męskie krótkie spodenki rowerowe i spodenki rowerowe spodenki rowerowe dla mężczyzn, elastyczne, oddychające, z gąbką 4D o wysokiej gęstości, czarny, XL

Opinie:
(0)
  • Marka: XGC
  • Model: B07DL5QZGG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
106,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: XL
Kolor: czarny
Ergonomiczna konstrukcja, plastyczny krój 3D i delikatny proces szycia sprawiają, że noszenie jest wygodniejsze i przyjemniejsze.
Funkcjonalne, oddychające, wchłaniające wilgoć, odprowadzające pot materiały zapewniają dobrą oddychalność podczas treningu i skuteczne odprowadzanie potu, nie nagrzewa się podczas jazdy na rowerze, spodnie nie przylegają do skóry i pozostają suche przez długi czas.
Zastosowanie przepuszczającej powietrze wyściółki 4D o wysokiej gęstości o wysokiej elastyczności i dobrej przepuszczalności; zapobiega bólom w biodrach lub dolegliwościom podczas jazdy na rowerze (zaleca się zakup oddychającej i elastycznej pianki. Silikonowa wyściółka nie jest zalecana do skóry wrażliwej. Wysoce oddychająca i elastyczna wyściółka z pianki zapewnia lepszą wentylację, bezpieczeństwo lub lepszy komfort w porównaniu z poduszką silikonową
Wokół spodni znajduje się duża powierzchnia ekskluzywnego, odbijającego światło logo, co zapewnia bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy i dynamiczne działanie.
Duży, wysokiej jakości, antypoślizgowy materiał na dolnych otworach spodni skutecznie zapobiega przesuwaniu się spodni w górę i w dół podczas jazdy, skutecznie zmniejsza ryzyko alergii spowodowanych tarciem podczas uprawiania sportu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar XL
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...