0,00zł

Do Kasy

Swpeet 220 szt. 5 cm 6 cm zestaw spinek do włosów w kształcie litery U, profesjonalne spinki do włosów w kształcie litery U dla kobiet dziewcząt i salonu fryzjerskiego niewątpliwa zatoka z przezroczystym pudełkiem do przechowywania - brązowe i czarne

Opinie:
(0)
  • Marka: Swpeet
  • Model: B07FKDVG11
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
39,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Czarny
♛ Przydatne narzędzia ---- szpilki do włosów mają na obu końcach małe okrągłe końcówki, mogą chronić włosy przed zarysowaniem, nie uszkadzają włosów, z falowaną konstrukcją każdej szpilki do włosów, są eleganckie i piękne. Te spinki do włosów mierzą ok. 6 cm długości; są przydatne do wykonywania wielu rodzajów fryzur, dobre do bezpiecznego trzymania włosów.
♛ Szerokie zastosowania ---- Idealne do noszenia na świeżym powietrzu i całodziennych imprez, takich jak wesela, szpilki do bobby dla tancerzy i innych artystów o dużym obciążeniu, idealne do wszystkich rodzajów włosów, zapewniają profesjonalne stylizacje wieczorowe lub codzienne stylizacje.
♛ Wysoka jakość ---- te spinki do włosów są wykonane z wysokiej jakości metalu i nie ulegają łatwo uszkodzeniu; nie blakną łatwo po nałożeniu przez długi czas. Po długim okresie użytkowania może wystąpić lekkie blaknięcie. Jest to normalne. Prosimy o wyrozumiałość.
▶ Łatwe przechowywanie – spinki do włosów są dostarczane z przezroczystym pudełkiem, dzięki czemu można je łatwo przechowywać, a także są bardzo lekkie, wygodne do noszenia podczas wyjść.
♛ Co otrzymasz---- W tym zestawie otrzymasz 220 sztuk wsuwek do włosów w kształcie litery U z pudełkiem do przechowywania 55 szt. × 5 cm brązowe spinki do włosów U; 55 szt. × 5 cm czarne szpilki do włosów w kształcie litery U; 55 szt. × 6 cm czarne szpilki do włosów w kształcie litery U; ten zestaw zawiera wiele sztuk wsuwek do włosów, 2220 sztuk wsuwek do włosów zaspokoi Twoje codzienne potrzeby.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..