0,00zł

Do Kasy

I Kua Fly Vollfinger rękawiczki rowerowe, męskie, z ekranem dotykowym, kompatybilne z MTB rękawiczki z żelem, dla mężczyzn i kobiet (niebieskie, L)

Opinie:
(0)
  • Marka: I Kua Fly
  • Model: B07G3Z1R64
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
108,73zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Large
Kolor: niebieski
Oddychająca tkanina – tylna strona rękawic rowerowych z dobrą elastycznością, oddychającym materiałem, pozwala na odparowanie potu, a dłonie pozostają suche. Oddychające otwory Palm uwalniają ciepło i zapewniają komfort noszenia.
Super odporność na wstrząsy – trzy poduszki żelowe o różnych kształtach są rozmieszczone w pozycji leżącej dłoni, co osłabia amortyzację uderzeń podczas jazdy.
Kompatybilne z ekranem dotykowym – nasze rękawice MTB są wyposażone w małe, wrażliwe na dotyk pady na kciuku i palcu wskazującym, dzięki czemu można używać smartfona, tabletu lub innych urządzeń z ekranem dotykowym bez konieczności zdejmowania rękawiczek.
Chłonna warstwa materiału wzdłuż zewnętrznej krawędzi kciuka może pomóc w wytarciu potu podczas jazdy.
Regulowane magiczne zauszniki zgodnie z własnymi potrzebami, aby dostosować stopień ciasności i ustabilizować i zabezpieczyć nadgarstek.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Large
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..