0,00zł

Do Kasy

Magnetpro Magnetyczne klocki, 108-elementowe mini klocki konstrukcyjne, inspirujący zestaw do budowania klocków, magnetyczne klocki, zabawki magnetyczne, zabawki edukacyjne, typ mini, wkładka jak zwykle (108 sztuk)

Opinie:
(0)
  • Marka: Magnetpro
  • Model: B07GLNFSHC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:28 CET - więcej
104,99zł
Typ mini, mniejszy niż normalnie. Prosimy o rozważenie przed zakupem.
Dzięki tej kreatywnej zabawce Twoje dziecko może pobudzić swoją kreatywność, wyobraźnię i umiejętności rozwiązywania problemów. Pozwól dziecku uczyć się kolorów i kształtów podczas zabawy. Jasny kawałek jest bardzo dobry dla ostrości wzroku dzieci.
Magnetpro Magnetyczne klocki nie zawierają BPA. Wszystkie części są kilkakrotnie polerowane i nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci.
Wszystkie elementy są nietoksyczne i wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wszystkie kolorowe farby zostały przetestowane z kwasem solnym i poddane działaniu ultradźwięków w celu uzyskania lepszej szczelności.
Jest przenośny i wyczyści wszystkie elementy konstrukcyjne w pudełku. Dzieci mogą bawić się zawsze i wszędzie. Zachęca również dzieci do zbliżenia się do rodziców. Dzieci mogą bawić się z rodzicami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..