0,00zł

Do Kasy

Magnetpro Magnetyczne klocki, 108-elementowe mini klocki konstrukcyjne, inspirujący zestaw do budowania klocków, magnetyczne klocki, zabawki magnetyczne, zabawki edukacyjne, typ mini, wkładka jak zwykle (108 sztuk)

Opinie:
(0)
  • Marka: Magnetpro
  • Model: B07GLNFSHC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:28 CET - więcej
104,99zł
Typ mini, mniejszy niż normalnie. Prosimy o rozważenie przed zakupem.
Dzięki tej kreatywnej zabawce Twoje dziecko może pobudzić swoją kreatywność, wyobraźnię i umiejętności rozwiązywania problemów. Pozwól dziecku uczyć się kolorów i kształtów podczas zabawy. Jasny kawałek jest bardzo dobry dla ostrości wzroku dzieci.
Magnetpro Magnetyczne klocki nie zawierają BPA. Wszystkie części są kilkakrotnie polerowane i nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci.
Wszystkie elementy są nietoksyczne i wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wszystkie kolorowe farby zostały przetestowane z kwasem solnym i poddane działaniu ultradźwięków w celu uzyskania lepszej szczelności.
Jest przenośny i wyczyści wszystkie elementy konstrukcyjne w pudełku. Dzieci mogą bawić się zawsze i wszędzie. Zachęca również dzieci do zbliżenia się do rodziców. Dzieci mogą bawić się z rodzicami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...