0,00zł

Do Kasy

PLAY-DOH TUBY 12-PAK NIEBIESKI

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07KMBMS6D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
28,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 12 Sztuk
Kolor: Niebieski
ZESTAWY POJEMNIKÓW Z CIASTOLINĄ PLAY-DOH: Ten zestaw z ciastoliną Play-Doh w kolorze niebieskim składa się z 12 dużych pojemników o pojemności po 112 gramów
BŁĘKIT NA KAŻDĄ OKAZJĘ: Potrzebujesz konkretnego koloru do zabaw plastycznych czy chcesz uzupełnić zapasy ciastoliny? Ten zestaw 12 opakowań z ciastoliną Play-Doh świetnie sprawdzi się podczas zabaw, lekcji i dla dzieci lubiących kolor niebieski!
KSZTAŁTUJ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ: Plastyczna, wielokolorowa i nietoksyczna ciastolina Play-Doh pobudza wyobraźnię dzieci w wieku od 2 lat, które uwielbiają materiały takie jak masa do modelowania
PROSTE, NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU OPAKOWANIE: Produkt jest dostarczany w nadającym się do recyklingu i wolnym od frustracji opakowaniu. Pojemniki z ciastoliną Play-Doh także nadają się do recyklingu i pomagają tworzyć bardziej zrównoważony świat!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 12 Sztuk
Kolor Niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..