0,00zł

Do Kasy

JOYIN Zabawka z diodami LED, zdalnie sterowana dla dzieci, elektronika T-Rex, dinozaur, zabawka z chodzeniem, ryczkiem, świecącymi oczami i wstrząsami głowy, dla małych dzieci, chłopców i dziewczynek

Opinie:
(0)
  • Marka: JOYIN
  • Model: B07KPP8QZ1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
93,42zł
Super DINO zestaw z lampkami LED do chodzenia i ryczków, realistyczna zabawka dinozaura. Przeżyj jurajską podróż z ruchem, światłem i dźwiękiem.
Doskonale nadaje się na święta Bożego Narodzenia, urodziny, do gier edukacyjnych, dekoracji imprez, nagród. Idealny dodatek na imprezę lub prezent na imprezę tematyczną dinozaura i urodziny dziecka. Świetna edukacyjna nagroda na imprezę i zabawka do pokoju lekcyjnego dla dzieci.
Zapierające dech w piersiach światło LED, zdalnie sterowane chodzenie i potrząsanie głową z ryczkiem. Diody LED w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym oświetlają przezroczyste końcówki na plecach i migają oczy i język.
Super jakość. Składa się z trwałego, nietoksycznego winylu niezawierającego BPA. Zestaw zabawek spełnia standard zabawek UE i standardy bezpieczeństwa dla zabawek ASTM F963. Wymagane 3 baterie AA (nie wchodzą w zakres dostawy).
ZURÜCK GURANTEE - "Kontakt ze sprzedawcą" i zwrócimy Ci cenę zakupu lub wyślemy Ci zamiennik, jeśli otrzymany artykuł nie będzie działał w ciągu 90 dni.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..