0,00zł

Do Kasy

PlayDoh E5376EU5 kolorowy jednorożec zestaw lodów włoskich z 3 puszkami PlayDoh, w tym jedna puszka dwukolorowej plasteliny

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07KQPF9TT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:40 CET - więcej
71,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: n/d
Zabawna zabawa z sofami – dzięki elektronicznemu jednorożcowi od Play-Doh spełnią najszalsze marzenia o lodach. Oto dziecko śmiechem, gdy kolorowy jednorożec włoski lód do kubka "pupst"
Zabawne dźwięki i ruchy – wystarczy nacisnąć kolorową grzywę jednorożca w dół, aby stworzyć fajne plasteliny – wydobywa dziewięć wesołych dźwięków, a jednorożec porusza oczy i podnosi nogi.
Z pasmami PLAY-DOH – dwa kolory Play-Doh zwinięte w puszce 112 g jak strudel, powstają kolorowe tęczowe kreacje. W zestawie znajdują się również dwie puszki plasteliny do zabawy Play-Doh po 56 g.
" Tak wiele możliwości – dzięki 20 foremkom do gry można ugniatać zabawne cukierki i szalone topingi. Jednorożec 'pupst' dzięki szablonowi można serwować miękkie lody Play-Doh w czterech różnych kształtach, a z torebką lodową, kubkami na lody i łyżeczką kolorowe kreacje
"Świetna zabawa dla dzieci i wszystkich tych, które czują się młodo – ten zasilany bateriami zestaw lodów marki Play-Doh nadaje się wspaniale jako zabawny prezent dla dzieci od trzech lat, które lubią jednorożce i są kreatywne. "
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor n/d
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..