0,00zł

Do Kasy

PlayDoh E5376EU5 kolorowy jednorożec zestaw lodów włoskich z 3 puszkami PlayDoh, w tym jedna puszka dwukolorowej plasteliny

Opinie:
(0)
  • Marka: Play-Doh
  • Model: B07KQPF9TT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:40 CET - więcej
71,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: n/d
Zabawna zabawa z sofami – dzięki elektronicznemu jednorożcowi od Play-Doh spełnią najszalsze marzenia o lodach. Oto dziecko śmiechem, gdy kolorowy jednorożec włoski lód do kubka "pupst"
Zabawne dźwięki i ruchy – wystarczy nacisnąć kolorową grzywę jednorożca w dół, aby stworzyć fajne plasteliny – wydobywa dziewięć wesołych dźwięków, a jednorożec porusza oczy i podnosi nogi.
Z pasmami PLAY-DOH – dwa kolory Play-Doh zwinięte w puszce 112 g jak strudel, powstają kolorowe tęczowe kreacje. W zestawie znajdują się również dwie puszki plasteliny do zabawy Play-Doh po 56 g.
" Tak wiele możliwości – dzięki 20 foremkom do gry można ugniatać zabawne cukierki i szalone topingi. Jednorożec 'pupst' dzięki szablonowi można serwować miękkie lody Play-Doh w czterech różnych kształtach, a z torebką lodową, kubkami na lody i łyżeczką kolorowe kreacje
"Świetna zabawa dla dzieci i wszystkich tych, które czują się młodo – ten zasilany bateriami zestaw lodów marki Play-Doh nadaje się wspaniale jako zabawny prezent dla dzieci od trzech lat, które lubią jednorożce i są kreatywne. "
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor n/d
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..