0,00zł

Do Kasy

SAVITA Długie satynowe rękawiczki na łokcie, 53 cm, rozciągliwe rękawiczki do opery, lata 20., wieczorne przyjęcie, rękawiczki do tańca, dla kobiet

Opinie:
(0)
  • Marka: SAVITA
  • Model: B07P8NSRB1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
52,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Rozmiar uniwersalny
Kolor: Czarny2
Najwyższa jakość: czarne rękawiczki bez palców wykonane są z wykwintnej satyny. Trwałe i wygodne. Przyzwoite szwy i błyszczący wygląd.
Idealny rozmiar: satynowe rękawiczki mają 40 cm długości. Długość ramienia wynosi 10 cm. Idealnie dopasowuje się do dłoni i nigdy nie spada. Nie za ciasno ani zbyt luźno. Rozmiar uniwersalny z rozciągliwością.
Szerokie zastosowanie: Długie czarne rękawiczki dobrze pasują do strojów klapowych. Nadaje się na wszelkiego rodzaju specjalne okazje, takie jak przyjęcie weningowe, impreza kostiumowa, bal absolwentów, występy operowe, występy sceniczne. Noś rękawice natychmiast, aby pokazać swój urok.
Delikatny design: Rękawice o długości łokcia są dostępne w kolorze czarnym. Stylowy, klasyczny, piękny wzór z wyciętymi krawędziami. Dopasuj swoją ściereczkę w różnych stylach i kolorach. Sprawia, że wyróżniasz się i przyciągasz wzrok ludzi.
Łatwe w użyciu: Rękawice wieczorowe są łatwe do zakładania i zdejmowania. Niezbędny dla miłośników imprez. Uwagi: długość ciasna lub luźna, zależy od obwodu ramienia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Rozmiar uniwersalny
Kolor Czarny2
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..