0,00zł

Do Kasy

Tech Deck Ultimate Street Spots Pack z 3 w pełni zmontowanymi ekskluzywnymi deskami, edycja od Coast to Coast, wielokolorowa

Opinie:
(0)
  • Marka: Tech Deck
  • Model: B07PDZLZ31
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
219,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielobarwny
Prawdziwe miejsca na łyżwach: Zabierz swój Tech Deck dookoła świata, odwiedzając trzy kultowe miejsca na deskorolki: Brooklyn Banks, Hubba Hideout i Venice Beach Ledge!
NAJWYŻSZY SKATEPARK: Jedź na szynach w Brooklyn Banks, zrób po schodach w kryjówce Hubba lub złap trochę dużego powietrza na plaży w Wenecji! Połącz wszystkie trzy miejsca, aby stworzyć swój własny, najlepszy skatepark!
3 EKSKLUZYWNE KŁADKI PRO: Dodaj do swojej kolekcji za pomocą trzech w pełni zmontowanych podstrunnic Tech Deck z autentyczną grafiką od prawdziwych firm skateboardowych, takich jak Blind, Real i Shut!
Zawiera: Trzy w pełni zmontowane pojedyncze płyty, Venice Ledge (1 lewy brzeg, 1 prawy bank, 2 złącza), Hubba Hideout (1 bank, 1 krawędź bankowa, 1 zestaw schodów, 1 półka schodowa, 2 górne półki, 2 złącza, 4 złącza półki), Brooklyn Banks (1 Brick Bank , 1 zestaw schodów, 1 szyna schodowa, 1 szyna bankowa, 4 złącza)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielobarwny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..