0,00zł

Do Kasy

Drzwi szafki magnetyczne zaczep Jiayi 2-pak ultra cienkie przylepne magnesy szuflady łapy do szafki kuchennej magnes zatrzask zamknięcie mała szafa drzwi przesuwne szafa magnetyczne łapy lepkie

Opinie:
(0)
  • Marka: Jiayi
  • Model: B07PXW8WRW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 13:55 CET - więcej
28,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 2 Pack
Kolor: Silver Chrome
【Ultracienka konstrukcja】 Grubość tylko 4,5 mm i siła magnesu 2 kg. Ta magnetyczna zasuwa do szuflady jest wystarczająco cienka, aby nie została zauważona. Również wystarczająco mocne, aby utrzymać drzwi szafki, szuflady, pokrywki, drzwi przesuwne szafy lub żaluzję duetową. Idealnie nadaje się do drzwi szafek w przyczepie kempingowej.
【Mocny klej】Dwustronna taśma klejąca jest wystarczająco mocna, aby utrzymać szafkę bez wiercenia otworów na śruby. Oszczędność czasu, a także chroni drogą szafkę przed uszkodzeniem. Dodatkowo śruby do montażu. (Przed rozpoczęciem instalacji należy oczyścić powierzchnię ryglu i drzwi szafki, do których planujesz się przylegać. Należy również zamknąć drzwi i otworzyć je po 12 godzinach, aby dobrze przylegać do podłoża).
【Duża siła magnesu】 Ten magnetyczny łapacz drzwi ma pojedynczy magnes do trzymania stale otwieranych drzwi szafki kuchennej lub zamkniętych szuflad, odpowiedni do użycia na drzwiach, do których zatrzask lub zawias.
Trwałość – płaskie magnesy do szafek są wykonane z metalu, odporne na korozję, pękanie, trwalsze i trwałe niż plastikowe. Zamykacz do drzwi szafki jest również dostarczany z wysokiej jakości śrubami montażowymi ze stali nierdzewnej. Nie musisz się martwić, że śruba łatwo się zepsuje podczas procesu montażu.
【Co otrzymasz】2 x magnetyczny chwytak do szafki; 8 x śrub; 4 x dwustronny klej.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 2 Pack
Kolor Silver Chrome
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..