0,00zł

Do Kasy

9 par okrągłych kolczyków z kulką ze stali nierdzewnej kryształowa sztanga kolczyk zestaw chrząstki helix kolczyk piercing do chrząstki ucha

Opinie:
(0)
  • Marka: MicVivien
  • Model: B07RWC26TB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
67,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kryształ różowy
♥ Podwójne zakończenia – jedna z błyszczącą kryształową kulką z delikatnymi brokatami, jedna z gładką kulką, przyciągającą wzrok i błyszczącą, czysty wygląd i prostota, która poprawia Twój temperament; helix ze śrubą, która jest wygodna do zakładania i zdejmowania.
♥ Trwały materiał – ze stali nierdzewnej, która jest wystarczająco wytrzymała, aby zapobiec blaknięciu i rdzewieniu; sztuczny diament kryształ ma dobry połysk, dodaje kolczykowi więcej uroku.
♥ Rozmiar ogólny – drążek ma 6 mm długości i 16 g/1,2 mm grubości, pasuje do ogólnych otworów na ucho. Średnica kulki ze stali nierdzewnej: 3 mm, różne rozmiary kryształowych kulek mają średnicę 4 mm/5 mm/6 mm do codziennego wyboru.
♥ Szerokie zastosowania – zestaw biżuterii służy jako piercing do ciała, pasuje do helix, tragus, chrząstki itd. Można go nosić zarówno formalne, jak i nieformalne okazje, aby dopasować się do ubrań, może być również prezentem dla przyjaciół i rodziny.
♥ Gwarancja - jeśli nie jesteś zadowolony z produktów, dajemy Ci zwrot pieniędzy lub gwarancję wymiany.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kryształ różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..