0,00zł

Do Kasy

Kinetic Sand 2,7 kg, oryginalne 3 kolory do gry w piasku wewnątrz

Opinie:
(0)
  • Marka: Kinetic Sand
  • Model: B07S2YRN8R
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:03 CET - więcej
121,57zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: zielony
Oryginalny piasek Kinetic ze Szwecji o magicznie płynącej strukturze i prawdziwym piasku, który można wyjątkowo dobrze ugniatać, kształtować i mieszać.
Piasek kinetyczny w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym o wadze 2,7 kg wyobraźnia nie zna granic. W pokoju dziecięcym powstają nowe dzieła sztuki piaskowej, kolory piaskowe i wspaniałe efekty. Przy tym w zabawny sposób trenuje się zmysł dotyku i motorykę precyzyjną.
Ponieważ piasek kinetyczny przywiera do siebie, a nie do rąk, można go nie tylko wyjątkowo dobrze uformować, ale również po zabawie można go łatwo wyczyścić.
Kinetic Sand Nie wysycha i w przypadku zbyt niskiej wilgotności powietrza można go po prostu odświeżyć kilkoma kroplami wody. Ponieważ nie zawiera pszenicy, glutenu i kazeiny, idealnie nadaje się dla alergików.
Zawartość: 3 x 907 g piasku kinetycznego w 3 kolorach, każdy w zamykanym woreczku (łącznie 2,7 kg)
Kinetic Sand to idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat, które lubią kreatywność i nie chcą przegapić piaskownicy na placu zabaw nawet przy złej pogodzie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..