0,00zł

Do Kasy

Uniclife 16cm Drutowy brelok do kluczy w 5 różnych kolorach Duży brelok ze stali nierdzewnej Pętla na zewnątrz Piesze wycieczki Heavy Duty Connectable Bagaż Tag Keeper, 20 Pack

Opinie:
(0)
  • Marka: Uniclife
  • Model: B07S34YJMD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
22,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 16cm/20 Pcs
Kolor: 5 kolorów/16 cm/20 szt
Druty o grubości 1,8 mm: Mocno plecione i bardzo lekkie, aby wygodnie mieściły się w kieszeni. Wygodne do noszenia wszędzie, aby Twoje rzeczy były dobrze zorganizowane.
Podłączany kabel: długość: 16 cm; Średnica pętli: 5,6 cm. Możesz połączyć dwa lub więcej łańcuchów, aby uzyskać dłuższą długość lub większą pętlę do wielu celów.
Wytrzymałe uchwyty: Wykonane z elastycznych drutów ze stali nierdzewnej i owinięte miękkim plastikiem, są odporne na korozję i blaknięcie kolorów. Wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać przedmioty o wadze do 36 kg bez pękania.
Łatwy w użyciu: użyj złącza, aby zamocować i zablokować 2 końce każdego przewodu. Łatwe dodawanie lub usuwanie elementów do lub z pętli poprzez wkręcanie lub poluzowanie złącza.
20 sztuk w 5 kolorach: zawiera 4 breloki dla każdego koloru. Przydatne jako uchwyty na klucze, uchwyty do zamków błyskawicznych i wieszaki na przybory kuchenne, zawieszki na bagaż, latarki, wisiorki lub inne przedmioty z otworami.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 16cm/20 Pcs
Kolor 5 kolorów/16 cm/20 szt
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...