0,00zł

Do Kasy

Uniclife 16cm Drutowy brelok do kluczy w 5 różnych kolorach Duży brelok ze stali nierdzewnej Pętla na zewnątrz Piesze wycieczki Heavy Duty Connectable Bagaż Tag Keeper, 20 Pack

Opinie:
(0)
  • Marka: Uniclife
  • Model: B07S34YJMD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
22,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 16cm/20 Pcs
Kolor: 5 kolorów/16 cm/20 szt
Druty o grubości 1,8 mm: Mocno plecione i bardzo lekkie, aby wygodnie mieściły się w kieszeni. Wygodne do noszenia wszędzie, aby Twoje rzeczy były dobrze zorganizowane.
Podłączany kabel: długość: 16 cm; Średnica pętli: 5,6 cm. Możesz połączyć dwa lub więcej łańcuchów, aby uzyskać dłuższą długość lub większą pętlę do wielu celów.
Wytrzymałe uchwyty: Wykonane z elastycznych drutów ze stali nierdzewnej i owinięte miękkim plastikiem, są odporne na korozję i blaknięcie kolorów. Wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać przedmioty o wadze do 36 kg bez pękania.
Łatwy w użyciu: użyj złącza, aby zamocować i zablokować 2 końce każdego przewodu. Łatwe dodawanie lub usuwanie elementów do lub z pętli poprzez wkręcanie lub poluzowanie złącza.
20 sztuk w 5 kolorach: zawiera 4 breloki dla każdego koloru. Przydatne jako uchwyty na klucze, uchwyty do zamków błyskawicznych i wieszaki na przybory kuchenne, zawieszki na bagaż, latarki, wisiorki lub inne przedmioty z otworami.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 16cm/20 Pcs
Kolor 5 kolorów/16 cm/20 szt
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..