0,00zł

Do Kasy

KROM Pro Kendama - Strogo biały - gra zręcznościowa do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz - drewniana zabawka ze sznurkiem i piłką - Kendama Skilltoy gra kulkowa

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B07SM5DFYK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
134,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
Wieczna zabawa – Kendama Kendama z pewnością stanie się Twoją nową ulubioną zabawką. Istnieją niezliczone sztuczki, które można nauczyć się z Kendama. Ta gra nie jest nudna.
Optymalna wentylacja – miecz (Ken) i kula (Tama) są optymalnie wyważone i zapewniają najlepsze wrażenia podczas gry. Dzięki szerokiemu kubkowi (miseczki) balansowanie i chwytanie jest łatwiejsze.
Bardzo wytrzymałe – do produkcji tego oryginalnego KROM Kendamy stosuje się tylko najlepsze drewno bukowe. Buk to wyjątkowo wytrzymałe i odporne na odpryski drewno, dzięki czemu zabawka jest bardzo trwała.
Perfekcja w szczegółach – od jedynego w swoim rodzaju lakieru gumowego o idealnej przyczepności, przez drewno i sznurek aż po kule. Ta drewniana zabawka została zaprojektowana przez profesjonalistów Kendama.
Nadaje się dla każdego – niezależnie od tego, czy dorośli czy dzieci, ta zabawka nadaje się dla każdego, wewnątrz i na zewnątrz. Dla początkujących, zaawansowanych lub profesjonalistów, ten zestaw Skilltoy sprawi Ci radość.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..