0,00zł

Do Kasy

KROM Pro Kendama - Strogo biały - gra zręcznościowa do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz - drewniana zabawka ze sznurkiem i piłką - Kendama Skilltoy gra kulkowa

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B07SM5DFYK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
134,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
Wieczna zabawa – Kendama Kendama z pewnością stanie się Twoją nową ulubioną zabawką. Istnieją niezliczone sztuczki, które można nauczyć się z Kendama. Ta gra nie jest nudna.
Optymalna wentylacja – miecz (Ken) i kula (Tama) są optymalnie wyważone i zapewniają najlepsze wrażenia podczas gry. Dzięki szerokiemu kubkowi (miseczki) balansowanie i chwytanie jest łatwiejsze.
Bardzo wytrzymałe – do produkcji tego oryginalnego KROM Kendamy stosuje się tylko najlepsze drewno bukowe. Buk to wyjątkowo wytrzymałe i odporne na odpryski drewno, dzięki czemu zabawka jest bardzo trwała.
Perfekcja w szczegółach – od jedynego w swoim rodzaju lakieru gumowego o idealnej przyczepności, przez drewno i sznurek aż po kule. Ta drewniana zabawka została zaprojektowana przez profesjonalistów Kendama.
Nadaje się dla każdego – niezależnie od tego, czy dorośli czy dzieci, ta zabawka nadaje się dla każdego, wewnątrz i na zewnątrz. Dla początkujących, zaawansowanych lub profesjonalistów, ten zestaw Skilltoy sprawi Ci radość.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..