0,00zł

Do Kasy

KROM Pro Kendama - Strogo biały - gra zręcznościowa do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz - drewniana zabawka ze sznurkiem i piłką - Kendama Skilltoy gra kulkowa

Opinie:
(0)
  • Marka: Krom Kendama
  • Model: B07SM5DFYK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
134,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
Wieczna zabawa – Kendama Kendama z pewnością stanie się Twoją nową ulubioną zabawką. Istnieją niezliczone sztuczki, które można nauczyć się z Kendama. Ta gra nie jest nudna.
Optymalna wentylacja – miecz (Ken) i kula (Tama) są optymalnie wyważone i zapewniają najlepsze wrażenia podczas gry. Dzięki szerokiemu kubkowi (miseczki) balansowanie i chwytanie jest łatwiejsze.
Bardzo wytrzymałe – do produkcji tego oryginalnego KROM Kendamy stosuje się tylko najlepsze drewno bukowe. Buk to wyjątkowo wytrzymałe i odporne na odpryski drewno, dzięki czemu zabawka jest bardzo trwała.
Perfekcja w szczegółach – od jedynego w swoim rodzaju lakieru gumowego o idealnej przyczepności, przez drewno i sznurek aż po kule. Ta drewniana zabawka została zaprojektowana przez profesjonalistów Kendama.
Nadaje się dla każdego – niezależnie od tego, czy dorośli czy dzieci, ta zabawka nadaje się dla każdego, wewnątrz i na zewnątrz. Dla początkujących, zaawansowanych lub profesjonalistów, ten zestaw Skilltoy sprawi Ci radość.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..