0,00zł

Do Kasy

Odtwarzacz CD z Bluetooth, do montażu ściennego, wbudowane głośniki HiFi, domowe audio Boombox z pilotem zdalnego sterowania, radio FM, USB, MP3, 3,5 mm, gniazdo słuchawkowe, AUX, wejście/wyjście z przełącznikiem

Opinie:
(0)
  • Marka: Adirigo
  • Model: B07SMNWZFR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
249,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Odtwarzacz płyt CD
Wielofunkcyjna i duża kompatybilność: 5 w 1 funkcja, działa jako: 1. odtwarzacz CD przenośny; radio 2. FM; 3. Głośnik HiFi Bluetooth; 4. Mini Home Boombox; 5. Odtwarzacz pamięci flash USB. Obsługuje płyty CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA, odtwarzaj wszelkiego rodzaju płyty CD, wbudowany Bluetooth i gniazdo słuchawkowe, 1 port USB, obsługuje lampę błyskową USB.
【Kreatywny design】Klasyczna konstrukcja przełącznika ciągnącego, jeden pełni wszystkie funkcje pilota. Łatwy montaż na ścianie, dzięki dołączonym stojakom na biurko łatwiej postawić na biurku. Sprawia, że jest ozdobą na ścianie i sprawi, że Twój dom jest bardziej elegancki i artystyczny.
【Opakowanie i gwarancja】1 x przenośny odtwarzacz CD, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x zestaw do montażu na ścianie, 1 x płyta ścienna, 1 x stojak na biurko, 1 x kabel audio 3,5 mm męski do mężczyzny, 1 x instrukcja obsługi i 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i 12-miesięczna gwarancja od producenta. ture. Uwaga: Izolator należy wyjąć przed użyciem pilota.
【Wielofunkcyjność】1. Obsługuje wiele formatów: CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA. 2. Wbudowany moduł Bluetooth: łączy się z urządzeniami obsługującymi Bluetooth, takimi jak telefon komórkowy/tablet. 3. Złącza AUX i gniazdo wejściowe audio 3,5 mm odpowiednie dla wszystkich urządzeń słyszalnych. 4. Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania obsługuje odległość 5 m. UWAGA: Ten odtwarzacz CD nie jest wyposażony w funkcję nadajnika Bluetooth i nie może podłączyć innych głośników Bluetooth ani słuchawek przez Bluetooth.
Idealny prezent: Prezenty dla dzieci, starszych i przyjaciół itp. Nadaje się do nauki języków, edukacji prenatalnej/treningu przedporodowego, wczesnej edukacji, transmisji radia FM, odtwarzacza muzyki CD/USB/MP3 do dekoracji domu lub kawiarni. Z roczną gwarancją i 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, masz gwarancję doskonałej jakości obsługi posprzedażowej.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Odtwarzacz płyt CD
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..