0,00zł

Do Kasy

Orff zestaw instrumentów dla dzieci do przedszkola, rytm perkusyjny, zabawka drewniana, zestaw do wczesnej edukacji

Opinie:
(0)
  • Marka: Vbest life
  • Model: B07SN133MX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
111,67zł
♣ ♣ Wysokiej jakości materiały】 --- Ten kombinezon perkusyjny dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości czystego drewna, które jest czyste i przyjazne dla środowiska, naturalne i przyjazne dla środowiska.
♣ 【Trenuj wiele umiejętności】 --- Ten kombinezon jest idealny do treningu słuchowego, wzroku, umiejętności motorycznych i koordynacji rąk, nauki kognitywnej i obserwacji.
♣ 【Rozwiń inteligencję dzieci】 --- Kombinezon perkusyjny to dobra zabawka do rozwoju i poprawy współczynnika inteligencji niemowląt i bardzo praktyczna.
♣ ♣ Bezpieczeństwo i ochrona środowiska】 --- Zastosowane materiały są nietoksyczne i nieszkodliwe, naturalne i przyjazne dla środowiska, a dzieci mogą z nich bezpiecznie korzystać.
♣ 【Zestaw zawiera】 --- Ten zestaw perkusyjny zawiera 4 rodzaje zabawek perkusyjnych, które nadają się do wczesnej edukacji i wychowania przedszkolnego.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..