0,00zł

Do Kasy

Orff zestaw instrumentów dla dzieci do przedszkola, rytm perkusyjny, zabawka drewniana, zestaw do wczesnej edukacji

Opinie:
(0)
  • Marka: Vbest life
  • Model: B07SN133MX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:04 CET - więcej
111,67zł
♣ ♣ Wysokiej jakości materiały】 --- Ten kombinezon perkusyjny dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości czystego drewna, które jest czyste i przyjazne dla środowiska, naturalne i przyjazne dla środowiska.
♣ 【Trenuj wiele umiejętności】 --- Ten kombinezon jest idealny do treningu słuchowego, wzroku, umiejętności motorycznych i koordynacji rąk, nauki kognitywnej i obserwacji.
♣ 【Rozwiń inteligencję dzieci】 --- Kombinezon perkusyjny to dobra zabawka do rozwoju i poprawy współczynnika inteligencji niemowląt i bardzo praktyczna.
♣ ♣ Bezpieczeństwo i ochrona środowiska】 --- Zastosowane materiały są nietoksyczne i nieszkodliwe, naturalne i przyjazne dla środowiska, a dzieci mogą z nich bezpiecznie korzystać.
♣ 【Zestaw zawiera】 --- Ten zestaw perkusyjny zawiera 4 rodzaje zabawek perkusyjnych, które nadają się do wczesnej edukacji i wychowania przedszkolnego.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..