0,00zł

Do Kasy

Wielofunkcyjny zestaw garnków: garnek podróżny, reduktor toalety, garnek do domu z miękkim opakowaniem uzupełniającym i 10 jednorazowymi opakowaniami uzupełniającymi (jasnozielony) – Potette Plus

Opinie:
(0)
  • Marka: Potette Plus
  • Model: B07TDRP8DL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:05 CET - więcej
169,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 Stück (1er Pack)
Kolor: jasnozielony
Wielofunkcyjny garnk: garnek podróżny, reduktor toalety i korek do domu dzięki miękkiemu wkładowi wielokrotnego użytku. Ten zestaw zawiera składaną doniczkę, którą można przekształcić w deskę sedesową
Kompaktowy i składany, można go wszędzie ze sobą zabrać. Niezależnie od tego, czy jesteś w samochodzie, w parku, podczas przytulania, na urlopie czy w domu, Ponette Plus będzie towarzyszyć Twojemu dziecku podczas nauki czyszczenia
Garnek podróżny – bardzo kompaktowy, wystarczy zabrać go do torby do przewijania lub do torby. Za pomocą jednego kliknięcia stopy mocują się do donicy w standardowym rozmiarze.
Zmniejszacz toalety – dzięki bocznemu rozłożeniu nóżek na misce toaletowej Ponette Plus przekształca się w deskę toaletową.
Korek do domu – dzięki wkładaniu miękkiego wypełnienia silikonowego Ponette Plus staje się wygodnym i łatwym do czyszczenia klasycznym korkiem.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 Stück (1er Pack)
Kolor jasnozielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..