0,00zł

Do Kasy

YGSAT 2 sztuki metalowych pazurów do włosów z pustą sosną wklęsła spinki do włosów antypoślizgowe zaciski do czepka do włosów klipsy dla kobiet i dziewcząt ozdoby do włosów mocno trzymają włosy akcesoria fryzjerskie różowe złoto

Opinie:
(0)
  • Marka: YGSAT
  • Model: B07VKRBFK3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
29,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: A
Kolor: złoty
✪ Wydrążony i geometryczny design, klasyczny, elegancki design bez problemu uzupełnia różne stroje i jest idealny do updo, stylowego wyglądu i nadaje włosom blasku.
✪ Wysokiej jakości materiał ze stopu metali, mocny i trwały, odporny na złamanie, galwaniczny proces, nie przebarwia się, powierzchnia polerowana na wysoki połysk sprawia, że pazury są bardziej wytrzymałe, gładsze, można je wielokrotnie stosować.
✪ Antypoślizgowa konstrukcja, spinka do włosów ma nachodzące na siebie zęby, które trzymają włosy i nie wypadają. Bardzo duża pazurka do włosów zapewnia mocne i wygodne trzymanie, nadaje się do większości rodzajów włosów, szczególnie grubych włosów.
✪ Pięć dużych i mocnych zachodzących na siebie zębów z każdej strony dobrze trzymają włosy na swoim miejscu, a włosy wyglądają łatwo i elegancko. Nie są łatwe do złamania, można ich używać każdego dnia.
✪ Ta prosta spinka do włosów nadaje się na wiele okazji, takich jak impreza, do biura, w podróży, do codziennego użytku. Elegancki dodatek do włosów nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w szczególności do utrwalania luźnych włosów lub do tworzenia interesującego wyglądu i ochrony włosów przed wodą podczas kąpieli.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar A
Kolor złoty
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...