0,00zł

Do Kasy

Uzone Filament do pióra 3D, wkład 3D, 12 kolorów (każdy kolor 30 metrów), filament 3D 1,75 mm, kolory do długopisów 3D, zestaw kolorów dla dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Uzone
  • Model: B07VL8RGJY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:09 CET - więcej
74,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Pla 12 kolorów
Wspaniały prezent dla dzieci/młodzieży, niezależnie od tego, czy na festiwalu urodzinowym lub Boże Narodzenie, dla majsterkowiczów, do sztuki i rzemiosła, szkoły i kreatywnych projektów. Filament, aby zrobić prezent dla dzieci i przyjaciół.
1,75 mm filament: uniwersalny kompatybilny z większością długopisów 3D 1,75 mm i drukarkami (dokładność +/-0,05 mm). Spraw, aby Twoje pióro 3D lub drukarka mogą używać wypełniaczy PLA o średnicy 1,75 mm.
Ultra smooth: the filament of the Uzone 3D pressure pen jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który zawsze jest okrągły i nie ma tłustego ani pęknięć. Może produkować jasne linie i kolory bez pęcherzyków powietrza.
12 kolorów łącznie 120 stóp: 12 filamentów PLA w losowych kolorach, aby doodle your 3D masterpiece idea. Wspaniały prezent dla dzieci i miłośników sztuki zabawnej rzemiosła i rysowania, takich jak urodziny, Boże Narodzenie, majsterkowanie, prace artystyczne, szkolne i kreatywne projekty, które są zabawne.
Nietoksyczny i przyjazny dla środowiska, bezpieczny dla dzieci – PLA to materiał biologiczny, który jest rafinowany z kukurydzy i zbóż. Bez zapachu, nietoksyczny, wysokiej jakości materiał zapewnia płynny druk, prawie nie korków z równomiernie płynnym filamentem. Bez nieprzyjemnego zapachu i bezpieczny dla dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Pla 12 kolorów
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...