0,00zł

Do Kasy

Uzone Filament do pióra 3D, wkład 3D, 12 kolorów (każdy kolor 30 metrów), filament 3D 1,75 mm, kolory do długopisów 3D, zestaw kolorów dla dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Uzone
  • Model: B07VL8RGJY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:09 CET - więcej
74,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Pla 12 kolorów
Wspaniały prezent dla dzieci/młodzieży, niezależnie od tego, czy na festiwalu urodzinowym lub Boże Narodzenie, dla majsterkowiczów, do sztuki i rzemiosła, szkoły i kreatywnych projektów. Filament, aby zrobić prezent dla dzieci i przyjaciół.
1,75 mm filament: uniwersalny kompatybilny z większością długopisów 3D 1,75 mm i drukarkami (dokładność +/-0,05 mm). Spraw, aby Twoje pióro 3D lub drukarka mogą używać wypełniaczy PLA o średnicy 1,75 mm.
Ultra smooth: the filament of the Uzone 3D pressure pen jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który zawsze jest okrągły i nie ma tłustego ani pęknięć. Może produkować jasne linie i kolory bez pęcherzyków powietrza.
12 kolorów łącznie 120 stóp: 12 filamentów PLA w losowych kolorach, aby doodle your 3D masterpiece idea. Wspaniały prezent dla dzieci i miłośników sztuki zabawnej rzemiosła i rysowania, takich jak urodziny, Boże Narodzenie, majsterkowanie, prace artystyczne, szkolne i kreatywne projekty, które są zabawne.
Nietoksyczny i przyjazny dla środowiska, bezpieczny dla dzieci – PLA to materiał biologiczny, który jest rafinowany z kukurydzy i zbóż. Bez zapachu, nietoksyczny, wysokiej jakości materiał zapewnia płynny druk, prawie nie korków z równomiernie płynnym filamentem. Bez nieprzyjemnego zapachu i bezpieczny dla dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Pla 12 kolorów
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..