0,00zł

Do Kasy

Lictin Album na karty kolekcjonerskie, 540 przezroczystych kieszeni na karty kolekcjonerskie, 30 stron po 18 kieszeni, pusta teczka kolekcjonerska, przezroczyste etui na karty z wodoszczelną okładką

Opinie:
(0)
  • Marka: Lictin
  • Model: B07W11CBHV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 14:10 CET - więcej
79,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 540 Pockets
Kolor: biały
Wymiary: Rozmiar pojedynczej kieszeni: 68 x 93 mm. Rozmiar folderu: 260 x 320 mm.
Większa pojemność: Album na kolekcję kart ma łącznie 30 stron, każda strona ma 18 kieszonek na karty, łącznie 540 kieszonek na karty. Mini album na zdjęcia ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić Twoje ulubione zdjęcia.
Niepowtarzalny design: Kolekcjonerskie albumy z kartami używają designu z górnym i dolnym otworem, który zmniejsza prawdopodobieństwo pogniecenia karty. Dzięki luźnej konstrukcji można dowolnie zwiększyć lub zmniejszyć liczbę stron, aby uczynić je bardziej elastycznymi i wygodnymi.
Wysoka jakość: Album kolekcjonerski na karty jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu i nie jest łatwy do złamania. Przezroczysta kieszeń bardzo dobrze chroni karty.
Wygodny i praktyczny: Album na bilety na pociąg nadaje się do większości zdjęć i kart w standardowym rozmiarze, np. kart z pokemonami, kart z piłkarzami, kolekcjonerskich, Top Trumps, kart do gry itd.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 540 Pockets
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..