0,00zł

Do Kasy

LYTIVAGEN 12 sztuk spinek do włosów, bezszwowe spinki do włosów, bez wyginania, spinki do włosów, ozdoby do włosów, klipsy do stylizacji włosów, do makijażu, 3 kolory

Opinie:
(0)
  • Marka: LYTIVAGEN
  • Model: B07X2WRLVG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
33,78zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 12 Stück (1er Pack)
Kolor: biały, czarny, różowy
Bezszwowy zestaw: zestaw zawiera 12 spinek do włosów, 6 czarnych spinek do włosów, 3 różowe i 3 białe spinki do włosów bez zagięć. Możesz mieszać i łączyć spinki do włosów w różnych kolorach, aby uzyskać kontrastowy efekt wizualny. W zależności od własnego ubrania i fryzury można wybrać różne kolory spinek, które są wystarczające do codziennego użytku.
Bez bend Design: spinki do włosów mają konstrukcję bez ząbków, a powierzchnia stykająca się z włosami jest gładka. Nawet jeśli jest noszony przez długi czas, klips do włosów nie pozostawia zmarszczek, dzięki czemu Twoje włosy zawsze zachowują dobry kształt. Jest to idealny wybór dla fryzjerów, stylów i wizażystów.
Lekkie i trwałe materiały: klipsy do włosów No Bend są wykonane z tworzywa sztucznego ABS i wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas, bez obaw o rdzewienie, utratę połysku lub uszkodzenia. Starannie wykonany klips sprężynowy nie łatwo się odkształca, zachowuje swoją elastyczność, jest trwały i może być ponownie użyty.
Łatwe do przenoszenia: nie wyginają się spinki do włosów są lekkie i małe (6 x 1,8 x 1,1 cm) Można je włożyć do pudełka do makijażu. Aby stworzyć piękną fryzurę należy przymocować do krawędzi włosów lub w innych miejscach. Spinki do włosów bez zginania mogą być również używane do organizacji nieuporządkowanych włosów. Jest łatwa do usunięcia i łatwa w użyciu.
Wielofunkcyjne spinki do włosów: klasyczne i eleganckie spinki do włosów to doskonałe narzędzie do mocowania włosów podczas snu, makijażu, czytania, uprawiania sportu lub mycia twarzy. Zapobiega wypadaniu włosów i powieszeniu oczu. Klips do makijażu nadaje się do różnych stylów odzieży i fryzur, utrzymuje włosy w kształcie i sprawia, że będziesz wyglądać słodko i czarująco.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 12 Stück (1er Pack)
Kolor biały, czarny, różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..