0,00zł

Do Kasy

LYTIVAGEN 12 sztuk spinek do włosów, bezszwowe spinki do włosów, bez wyginania, spinki do włosów, ozdoby do włosów, klipsy do stylizacji włosów, do makijażu, 3 kolory

Opinie:
(0)
  • Marka: LYTIVAGEN
  • Model: B07X2WRLVG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
33,78zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 12 Stück (1er Pack)
Kolor: biały, czarny, różowy
Bezszwowy zestaw: zestaw zawiera 12 spinek do włosów, 6 czarnych spinek do włosów, 3 różowe i 3 białe spinki do włosów bez zagięć. Możesz mieszać i łączyć spinki do włosów w różnych kolorach, aby uzyskać kontrastowy efekt wizualny. W zależności od własnego ubrania i fryzury można wybrać różne kolory spinek, które są wystarczające do codziennego użytku.
Bez bend Design: spinki do włosów mają konstrukcję bez ząbków, a powierzchnia stykająca się z włosami jest gładka. Nawet jeśli jest noszony przez długi czas, klips do włosów nie pozostawia zmarszczek, dzięki czemu Twoje włosy zawsze zachowują dobry kształt. Jest to idealny wybór dla fryzjerów, stylów i wizażystów.
Lekkie i trwałe materiały: klipsy do włosów No Bend są wykonane z tworzywa sztucznego ABS i wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas, bez obaw o rdzewienie, utratę połysku lub uszkodzenia. Starannie wykonany klips sprężynowy nie łatwo się odkształca, zachowuje swoją elastyczność, jest trwały i może być ponownie użyty.
Łatwe do przenoszenia: nie wyginają się spinki do włosów są lekkie i małe (6 x 1,8 x 1,1 cm) Można je włożyć do pudełka do makijażu. Aby stworzyć piękną fryzurę należy przymocować do krawędzi włosów lub w innych miejscach. Spinki do włosów bez zginania mogą być również używane do organizacji nieuporządkowanych włosów. Jest łatwa do usunięcia i łatwa w użyciu.
Wielofunkcyjne spinki do włosów: klasyczne i eleganckie spinki do włosów to doskonałe narzędzie do mocowania włosów podczas snu, makijażu, czytania, uprawiania sportu lub mycia twarzy. Zapobiega wypadaniu włosów i powieszeniu oczu. Klips do makijażu nadaje się do różnych stylów odzieży i fryzur, utrzymuje włosy w kształcie i sprawia, że będziesz wyglądać słodko i czarująco.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 12 Stück (1er Pack)
Kolor biały, czarny, różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..