0,00zł

Do Kasy

Learn & Climb Zestaw badawczy dla dzieci – łącznie z 21 eksperymentów naukowych dla dzieci, wielogodzinna zabawa (podręcznik w języku niemieckim)

Opinie:
(0)
  • Marka: Learn & Climb
  • Model: B07XKW1J39
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 17:43 CET - więcej
99,75zł
21 wyjątkowych eksperimentów – skrzynka eksperymentowa dla dzieci oferuje 21 ekscytujących i interesujących aktywności, w tym: stwórz własną lampę lawową, kreatywne kryształy i oczywiście zestaw naukowy wulkaniczny, który jest ulubieńcem każdego dziecka.
Wszystko w zestawie – ten 24-częściowy pojemnik na chemikalia dla dzieci zawiera wszystko, czego potrzebujesz, oprócz zwykłych przedmiotów gospodarstwa domowego. (jak olej do jajek i woda) Wszystkie chemikalia, składniki i urządzenia, które są wymagane do ponad 20 eksperymentów, są zawarte w zestawie i starannie zapakowane!
Idealny dla dzieci – szczegółowy podręcznik w kolorowych kolorach pomoże dzieciom kończyć eksperymenty naukowe z łatwą do wykonania instrukcją krok po kroku w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Wszystkie składniki są bezpieczne i przyjazne dla dzieci.
Nauka poprzez zabawę – dzięki naszemu zestawowi Twój młody naukowiec może odkrywać, uczyć się i bawić dzięki swojemu własnemu zestawowi naukowemu. Ze względu na liczbę zadziwiających eksperymentów naukowych Twoje dzieci będą mogły nauczyć się edukacji przez wiele godzin
Bez ryzyka – w Learn & Climb Twoje zadowolenie jest zawsze na pierwszym miejscu. Wszystkie nasze produkty posiadają prawo zwrotu w ciągu 30 dni. Oznacza to, że Twoje dziecko może bawić się ze wszystkimi akcesoriami bez ryzyka. Skrzynka eksperymentalna jest odpowiednia dla dzieci od 5 lat
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..